instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 квітня 2024, 18:33

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:30 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 19:17
Повідомлень: 15
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Ternopil`
я або чогось не розумію або щось пропустив.
Чому таке вороже ставлення до нас? :roll:


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:32 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
таке враження,що якась повна дискримінація :?

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:39 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
добре ми готові вислухати,хай якась розумна людина скаже в чому справа і ми вирішим цю проблему раз і назавжди,а поки я не бачу предмету розмови чи то пак,дискусії,просто вийшло якесь непорозуміння :wink:

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:44 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 31 березня 2008, 11:21
Повідомлень: 4230
Год выпуска:: 2003
Код мотора: BFH 3,2
КПП: АКПП
Звідки: Харьков
Цитата:
таке враження,що якась повна дискримінація :?
Всеукраинский клуб, не означает что любой желающий с Х города решил сделать что-то свое отдельное под лозунгом "мы все одинаковые". Тут уже сформированная вся атрибутика,предложения,решения и т.п., вы можете являться только участниками сего форума и развивать гольф клуб в вашем регионе, все решения по перемене каких либо решений, предметов, функций и других вопросов решается администрацией клуба (г.Киев).

_________________
VW Bora продан.
VWGolf-III AEX 1.4 1997г. ABS продан.
Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:47 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
Цитата:
Цитата:
таке враження,що якась повна дискримінація :?
Всеукраинский клуб, не означает что любой желающий с Х города решил сделать что-то свое отдельное под лозунгом "мы все одинаковые". Тут уже сформированная вся атрибутика,предложения,решения и т.п., вы можете являться только участниками сего форума и развивать гольф клуб в вашем регионе, все решения по перемене каких либо решений, предметов, функций и других вопросов решается администрацией клуба (г.Киев).
добре,тепер скажи SergioWW ,ти розумний чоловік,що ми неправильно робим? :roll:

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 15:57 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 31 березня 2008, 11:21
Повідомлень: 4230
Год выпуска:: 2003
Код мотора: BFH 3,2
КПП: АКПП
Звідки: Харьков
Цитата:
добре,тепер скажи SergioWW ,ти розумний чоловік,що ми неправильно робим? :roll:
К примеру ничего Вам менять неприйдеться,да и незадумывайтесь о этом т.к. наклейки которые Вы хотите иметь и переделать, уже есть в большом колличестве и они утверждены так же как и визитки, футболки, номерные рамки т.п. Смена всего этого уже есть другой клуб или организация.

Участники Гольф клуба должны быть везде (в каждом городе) идиентичны всем остальным гольфоводам с этого же клуба. Покрайней мере я так понял изначально, после 20 митутного хождения по форуму.

_________________
VW Bora продан.
VWGolf-III AEX 1.4 1997г. ABS продан.
Зображення


Востаннє редагувалось 14 липня 2009, 16:02 користувачем SergioWW, всього редагувалось 2 разів.

Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:00 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
Цитата:
Цитата:
добре,тепер скажи SergioWW ,ти розумний чоловік,що ми неправильно робим? :roll:
К примеру ничего Вам менять неприйдеться,да и незадумывайтесь о этом т.к. наклейки которые Вы хотите иметь и переделать, уже есть в большом колличестве и они утверждены так же как и визитки, футболки, номерные рамки т.п. Смена всего этого уже есть другой клуб или организация.
Добре,це зрозуміло.Що ще не так,як що можеш скажи будь-ласка :arrow:

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:07 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 31 березня 2008, 11:21
Повідомлень: 4230
Год выпуска:: 2003
Код мотора: BFH 3,2
КПП: АКПП
Звідки: Харьков
Цитата:
Добре,це зрозуміло.Що ще не так,як що можеш скажи будь-ласка :arrow:
На этот вопрос ответит администрация клуба.
почитайте лучше : viewtopic.php?t=3060
viewforum.php?f=1

_________________
VW Bora продан.
VWGolf-III AEX 1.4 1997г. ABS продан.
Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:09 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
Цитата:
Цитата:
Добре,це зрозуміло.Що ще не так,як що можеш скажи будь-ласка :arrow:
На этот вопрос ответит администрация клуба.
почитайте лучше : viewtopic.php?t=3060
viewforum.php?f=1
ясно,спасибі за інформацію :wink:

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:16 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 грудня 2008, 11:30
Повідомлень: 1189
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Харьков
Не выдержал... :?

Представляю собрание сочинений чтоб всем было ясно из-за чего такое отношение (не к тернополю в целом, а к отдельным представителям):

Цитата:
ну шановні,ну чому ви знов починаєте цю дискусію,ми всі вирішили що в нас буде клуб зі всіма марками гольфів і не будем повертатись до цього,просто внас наданий час є тільки другі гольфики,я наприклад сьогодні зустрівся з власниками гольфів 3 і 4 покоління і вони вскорому часі будуть в наших рядах,в...
Клуб уже есть со всеми марками...
Цитата:
всім привіт,шановні одноклубники,так це сталося,в нас сьогодні в славетному місті Тернопіль відбулося відкриття нашого регіонального клубу і перший з"їзд наших машинок,як бачите поки. що тільки гольфи 2,але надалі ми будем збільшувати свою армію і будем запрошувати інших представників родини го...
Не нашего Регионального клуба, а региональный съезд Клуба (общего)
Цитата:
на на ступний тиждень,ми з тарасом вже домовились і ще,всі хто чує мене ,по ходу справи підшуковуйте побратимів гольфістів,давайте разом працювати Щоб створити справжній клуб в Тернополі
Пожалуйста, только не надо его делать на форуме настоящего Гольф клуба

Цитата:
та до чого тут подобається,не подобається,просто хочу щоб в нас в Тернополі був свій регіональний клуб,але тільки по гольфах 2,вам добре ви в Києві можете збиратися - тусуватися,а нам до Києва далеко їхати
Цитата:
а що ти маєш на увазі на базі нашого,я хочу знайти власників гольфа 2 однодумців і організувати з ними клуб,щоб робити з"їзди,спілкуватись і ще одне,якби зробити так, щоб наприклад всі гольфомани збирались по регіонах,що я маю на увазі наприклад всі їдуть до Тернополя,або до Львова і т д,і в го...
Цитата:
вибачайте,але для мене не існує інших гольфів крім другого,це я вже неодноразово повідомляв
Цитата:
шановні товариші,допоможіть організувати гольф клуб в Тернополі(тільки гольфи 2,ну і джети можливо),хто що знає в цьому питанні прошу підказати,хто є з Тернополя прошу брати активну участь в процесі,можливо приєднання сусідніх областей,типу Львівської і т д,дякую за увагу
Как можно после этого спрашивать за что и почему, и за чем строить такую невинность и притворяться абсолютно не понимающим.
Уже образовалась тенденция что раз в месяц в какой-нибудь теме ты участвуешь в каком-нибудь межполитическом конфликте. Сколько еще раз подряд надо все это повторять?

Я понимаю так: человек пришел в клуб, посмотрел правила, условия, традиция - не понравилось - ушел, понравилось - присоединился. Есть идеи, предложения - спроси, посоветуйся, есть же администрация и постояльцы форума, поддержат инициативу - значит вперед, ну а нет - значит нет. Зачем постоянно на ражон лезть и придумывать какие-то безумные идеи...

ЗЫ. Блин, ну я прям не знаю, действительно как говорят накипело... :evil:

_________________
Зображення (О95) 2ОЗ ОЗ ОЗ
Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:23 
Офлайн
Site Admin
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2007, 19:55
Повідомлень: 29698
Автомобиль: Touareg
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CJMA
КПП: Aisin
Имя: Юра
Звідки: Київ
Я тут.
Должно было быть ясно и без объяснений. Нельзя менять атрибутику, делать ее региональной, менять написание , цвет или размер шрифта.
Как предварительно ответственный должен был это знать. Если нет , то правильно что спросил.
Так как это вроде ясно.. проехали.
Региональные ветки развиваются под руководством Киева, но они абсолютно свободны в выборе, т.к. полностью поддерживают нашу политику. И вызывают уважение своими действиями и развитием. Они просто консультируются, они заслужили доверие, чего и вам желаю )).
Если будет замечено любое несоответствие нашей политике, будем менять лидера, либо закрывать ветку. Вот собственно сжатые правила.

_________________
Правила Форума Атрибутика Реклама у нас
G7 200 HP 440 Nm Yes! It`s a diesel
G5 170 HP 390 Nm Yes! It`s a diesel
T-4 2.5 TDI
Touareg 3.0 NF
Туры и путевки в любую точку мира. Пишите


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 16:46 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 05 березня 2007, 10:47
Повідомлень: 4632
Год выпуска:: 1997
Код мотора: AEK 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Моё имхо:

Не нада акцентировать всё внимание на город в котором вы живёте! мы всеукраинский гольф клуб!!! и делить нас всех по регионам нет смысла! мы все пишем в одних и тех же темах! а отдельные ветки (региональные) созданы для того чтоб людей с данного региона обьединить и обсуждать в ней сьезд!

Мы все один клуб! и ненужно делать клуб в клубе!

Это было моё имхо!

С уважением 8)

_________________
Зображення

POLO mk3

Зображення 096-934-16-43, 093-133-34-36, 095-572-15-71

Автостёкла, кузовщина


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 17:08 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 05 липня 2009, 11:50
Повідомлень: 44
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Тернопільштадт
Та ніби ясно все.
Думаю потрібно буде вживу поговорити з кимось з адмінів, так можливо піде справа чуть легше. А то люди ще толком не знають одне одного, тому і рішення якісь спонтанні.
Думаю все буде гут.

_________________
Golf 2 1.6D Wolfsburg


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 19:39 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 18 травня 2008, 20:16
Повідомлень: 333
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Звідки: Житомир-Тернополь
Звонити мені не треба, я в курсі подій! Був на зборах вчора. Тарас (tarasik) людина відповідальна, думаю йому можна довірити головуванням в регіоні. А от Тарасу напишу, клуб справді не наш і не ваш. Він загальний, всеукраїнський якщо хочете. І справді, Юра, ви там рішіть тернопільське питання. Ту бі ор нот ту бі.

_________________
Seat Toledo 1.6 16V 2004
был Passat B4 Variant 1.8 94г.
был Golf ІІІ Variant 1.4 ABD 94г.
был Golf II 1.6 EZ 89г.


Догори
ПовідомленняДодано: 14 липня 2009, 19:44 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 20:46
Повідомлень: 237
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: тернопіль
Цитата:
Не выдержал... :?

Представляю собрание сочинений чтоб всем было ясно из-за чего такое отношение (не к тернополю в целом, а к отдельным представителям):

Цитата:
ну шановні,ну чому ви знов починаєте цю дискусію,ми всі вирішили що в нас буде клуб зі всіма марками гольфів і не будем повертатись до цього,просто внас наданий час є тільки другі гольфики,я наприклад сьогодні зустрівся з власниками гольфів 3 і 4 покоління і вони вскорому часі будуть в наших рядах,в...
Клуб уже есть со всеми марками...
Цитата:
всім привіт,шановні одноклубники,так це сталося,в нас сьогодні в славетному місті Тернопіль відбулося відкриття нашого регіонального клубу і перший з"їзд наших машинок,як бачите поки. що тільки гольфи 2,але надалі ми будем збільшувати свою армію і будем запрошувати інших представників родини го...
Не нашего Регионального клуба, а региональный съезд Клуба (общего)
Цитата:
на на ступний тиждень,ми з тарасом вже домовились і ще,всі хто чує мене ,по ходу справи підшуковуйте побратимів гольфістів,давайте разом працювати Щоб створити справжній клуб в Тернополі
Пожалуйста, только не надо его делать на форуме настоящего Гольф клуба

Цитата:
та до чого тут подобається,не подобається,просто хочу щоб в нас в Тернополі був свій регіональний клуб,але тільки по гольфах 2,вам добре ви в Києві можете збиратися - тусуватися,а нам до Києва далеко їхати
Цитата:
а що ти маєш на увазі на базі нашого,я хочу знайти власників гольфа 2 однодумців і організувати з ними клуб,щоб робити з"їзди,спілкуватись і ще одне,якби зробити так, щоб наприклад всі гольфомани збирались по регіонах,що я маю на увазі наприклад всі їдуть до Тернополя,або до Львова і т д,і в го...
Цитата:
вибачайте,але для мене не існує інших гольфів крім другого,це я вже неодноразово повідомляв
Цитата:
шановні товариші,допоможіть організувати гольф клуб в Тернополі(тільки гольфи 2,ну і джети можливо),хто що знає в цьому питанні прошу підказати,хто є з Тернополя прошу брати активну участь в процесі,можливо приєднання сусідніх областей,типу Львівської і т д,дякую за увагу
Как можно после этого спрашивать за что и почему, и за чем строить такую невинность и притворяться абсолютно не понимающим.
Уже образовалась тенденция что раз в месяц в какой-нибудь теме ты участвуешь в каком-нибудь межполитическом конфликте. Сколько еще раз подряд надо все это повторять?

Я понимаю так: человек пришел в клуб, посмотрел правила, условия, традиция - не понравилось - ушел, понравилось - присоединился. Есть идеи, предложения - спроси, посоветуйся, есть же администрация и постояльцы форума, поддержат инициативу - значит вперед, ну а нет - значит нет. Зачем постоянно на ражон лезть и придумывать какие-то безумные идеи...

ЗЫ. Блин, ну я прям не знаю, действительно как говорят накипело... :evil:
дякую за докладне розтлумачення моїх рукописів,ти молодець все правильно сказав,респект тобі і уважуха,приїжджай в Тернопіль на пиво dop4:

_________________
golf 2 , 1.8, 5-ти дв., 1991р Аrs Longa Vita Brevis


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited