instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:44

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 20:01 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 листопада 2009, 15:22
Повідомлень: 1118
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Звідки: Brovary- Kyiv - Oslo
всім привіт

надихнувся я оцим відео: https://youtu.be/38dKqmpGPSY і вирішив перевірити АЗС в своєму дельта-околі (Київ, Бровари)

купував по 3л кожного зразка, наливав в пляшечку з-під дитячого йогурта попередньо промаркувавши її (малярний скотч+маркер). рештки зливав в бак.
всі зразки (крім ОККО) куплені в 1 день - 10 грудня 2017 року. окко я тарив на кілька днів раніше.

всі пляшки я витер ззовні карбклінером, склав в пластиковий пакет і поклав в морозилку на 2 доби. морозилка видала -19*С, перевіряв 12 годин коло-лабораторним термометром (термопара+ мультиметр UniT)

почну з вражень під час заправки:
всі зразки без зауважень, окрім Авіас. я не ДП-гуру, але це пальне мені здалося ну дуже рідким в порівнянні з іншими. вся соляра така ніби тягуча, а ця скоріше нагадує воду або бензин. хоча запах солярочний :)

тепер мої враження від огляду зразків які пролежали 2 доби в морозилці при температурі -19 градусів цельсія:
- зразки ВОГ (обидва), СОКАР - мали якісь кристалики, які було видно на пляшках при обертанні. при обертанні речовина була ніби поділена і знизу плескався більш густий розчин, ніби як осад, але він був рідкий
- зразки ОККО і обидва зразки КЛО - явних кристалів не містили, але мали те саме розслоєння
- зразки Авіас і обидва Шелл - були абсолютно прозорі. авіас продовжував залишатися самим рідким з усіх. мені ці три сподобалися візуально більше всього


питання в студію до знавців: чи може бути таке що паливо розведене керосином чи ще чимось? що воно таке ріденьке з самого початку?

я для себе зробив певні висновки щодо пального і щодо організації такого роду тестів

ті хто знають мене особисто в курсі чим я займаюся та наскільки я далекий від дизельної і паливної теми взагалі :) стикнувся з дизелем місяць тому і шукаю що краще як можу.
звісно, цей тест не претендує ні на що :) і я розумію що:
1) цей тест не відображає ще одну не менш важливу характеристику - кількість сірки
2) цей тест проведений в один із 365 днів року, а нове паливо з різних партій може завозитися з різних заводів, з різних нафтобаз і тп.
3) на будь-яку заправку може приїхати поганий дизель з тих чи інших причин (порушення тех процесу, втручання співробітників у процес, втручання власників бізнесу у процес і тп)
4) на будь-якій заправці в паливо може потрапити вода
5) тестував при -19 а в реалі буває -30 (пардон, маємо що маємо - морозильна камера не може краще)
6) інші причини

але цей тест дає розуміння +/- дотримання якихось норм, хоча б поверхневих.
Вкладення:
Опис файлу: КЛО ДП, КЛО ВентусДП , ВОГ ДП, ВОГ ДП+
IMG_6084.JPG
IMG_6084.JPG [ 128.92 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]
Вкладення:
Опис файлу: ВОГ ДП, ВОГ ДП+, Шелл ДП, Шелл ВПауерДП
IMG_6085.JPG
IMG_6085.JPG [ 128.92 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]
Вкладення:
Опис файлу: ВОГ ДП+, Шелл ДП, Шелл ВПауерДП, ОККО
IMG_6086.JPG
IMG_6086.JPG [ 162.06 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]
Вкладення:
Опис файлу: Шелл ДП, Шелл ВПауерДП, ОККО, АвіасДП
IMG_6087.JPG
IMG_6087.JPG [ 144.97 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]
Вкладення:
Опис файлу: ОККО, АвіасДП, Сокар НаноДП
IMG_6088.JPG
IMG_6088.JPG [ 158.9 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]
Вкладення:
Опис файлу: чеки
IMG_6090.JPG
IMG_6090.JPG [ 198.7 Кіб | Переглянуто 5145 разів ]

кому цікаво як я їх оглядав - додаю відос. він довгий і нудний, резюме вище.
щодо організації я зрозумів що:
1) камеру треба встановлювати стаціонарно і проводити з'йомку на якомусь столі чи верстаті
2) з'йомку бажано проводити на вулиці в мороз - бо пляшки дуже сильно обмерзають в жилому приміщенні де +22 - це погіршує картинку.

відео-ряд тут, звук видалений.
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 6oK0WZ6U5y

_________________
___
ZAZ Slavuta 2007 -> bifuel Jetta mk5 2008 TE -> Golf 7 SportWagen SEL (2.0TDI, DQ250)

73!


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 20:09 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Дивно, що відрізняються ВОГ та ОККО, а також Сокар та КЛО.
Принаймні по бензину, ОККО та ВОГ завжди продавали одне й те саме: колись Майжек'ю/ Орлен, десь з 14 року - білоруський Мазир (тоді я від них і відмовився).
КЛО та Сокар за їх твердженнями та документацією продають Орлен (95 Супер та Вентус на КЛО). Хоча то самий Орлен може надходити з різних джерел (до складу концерну Орлен входить і Майжек'ю)

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 21:56 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Почему не положил пробы с добавлением антигеля?!!!

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 22:15 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 листопада 2009, 15:22
Повідомлень: 1118
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Звідки: Brovary- Kyiv - Oslo
Цитата:
Почему не положил пробы с добавлением антигеля?!!!
я думаю как-то повторить тест с учётом имеющегося опыта, но это будет поближе к лютым морозам. малой продолжает интенсивно кушать йогурты из стеклянных бутылочек - так что я надеюсь увеличить разнообразие проб :)

в принципе все заправки \ бренды которые лично меня интересовали - я "окучил". разве что я завтыкал позавчера залить пробничек ОККО ДП Пульс и во время теста у меня не хватало ёмкости для "покращеного" Сокаровского топлива.

еще чисто по-приколу попробовать топливо с "левых" АЗС - если получится, обязательно попробую :)

и с тем же - я теперь знаю, в какое топливо точно нужно заливать антигель :mrgreen:

_________________
___
ZAZ Slavuta 2007 -> bifuel Jetta mk5 2008 TE -> Golf 7 SportWagen SEL (2.0TDI, DQ250)

73!


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 22:26 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 листопада 2009, 15:22
Повідомлень: 1118
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Звідки: Brovary- Kyiv - Oslo
Цитата:
Дивно, що відрізняються ВОГ та ОККО, а також Сокар та КЛО.
Принаймні по бензину, ОККО та ВОГ завжди продавали одне й те саме: колись Майжек'ю/ Орлен, десь з 14 року - білоруський Мазир (тоді я від них і відмовився).
КЛО та Сокар за їх твердженнями та документацією продають Орлен (95 Супер та Вентус на КЛО). Хоча то самий Орлен може надходити з різних джерел (до складу концерну Орлен входить і Майжек'ю)
нажаль я ніяк прокоментувати окремо не можу - я нажаль не глянув на сертифікати палива з АЗС. жоден... коли буду повторювати тест - спробую виправити і цей недолік.
можливо, власні присадки які вони додають в паливо відрізняються? можливо, мішають з якоюсь дешевшою - я без поняття яку магію вони там роблять :)

в принципі - мені абсолютно пофігу, звідки вони його везуть - головне якість.

колега по роботі який кілька років як пересів на трактор - ллє у свій маздай UPG. каже що ціна нижча а якість нічим не гірша за ОККО, Шелл - з тої самої Білорусі (Мозир чи Мазир). однак мої екземпляри Шелла обидва дуже відрізняються від всіх інших зразків, у мене сумніви щодо слів колеги після побаченого.

буду дивитися в сертифікати на АЗС при наступних заправках.

_________________
___
ZAZ Slavuta 2007 -> bifuel Jetta mk5 2008 TE -> Golf 7 SportWagen SEL (2.0TDI, DQ250)

73!


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2017, 23:12 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 02 жовтня 2012, 13:00
Повідомлень: 1585
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Немного из личных наблюдений.
Есть у нас клиент, называется Приватбанк, само собой вся его инкассация заправляется на Авиасе, так вот я не помню ни одной их машины с замерзшим топливом зимой. И в целом на их машинах не было проблем с топливной.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2017, 00:05 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 31 травня 2009, 23:23
Повідомлень: 2545
Год выпуска:: 2007
Код мотора: BKC 1,9
КПП: МКПП
Имя: Иван
Звідки: Киев
Скажу несколько слов.

Дизель очень часто разбавляют керосином (низкопробные бренды), причина проста, растаможивание керосина значительно дешевле так как он в основном используется в авиации. Бодяги очень много. Я лично понимая весь процесс доставки топлива, и его заправки, пренебрежено отношусь к сертификатам на АЗС, и их заявками откуда топливо =) Особенно не на топовых АЗС

_________________
VW Vento CL 1.8 ABS 1993г AKПП + ГБО - Продана
Golf 5 2.0 TDI
КИЕВАВТОДОР я вас НЕНАВИЖУ
- Кто-нибудь знает, как заглушить двигатель? Срочно!!!
(068)80ноль-66-59


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2017, 13:44 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
ВОГ: дизель мустанг - Израиль (на другой был Мозырь), дизель мустанг плюс - Литва;
Смайлик (теперь Glusco, бывший Укртатнефть) - дизель простой - Мозырь.
Про ізраїльський дизель на ВОГ на півдні України я чув від друга десь у 2012 році. Невже досі не змінили :)

В Києві Гласко - це ТНК
Вкладення:
glsc.jpg
glsc.jpg [ 265.77 Кіб | Переглянуто 5051 раз ]

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2017, 13:47 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Я лично понимая весь процесс доставки топлива, и его заправки, пренебрежено отношусь к сертификатам на АЗС, и их заявками откуда топливо =) Особенно не на топовых АЗС
Знову по Києву та по бензину: на ВОГ та ОККО - однакове "нормально". КЛО (95 Супер) - "дуже добре". Сходиться з заявленим походженням "Мазир" та "Орлен".

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2017, 17:55 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 листопада 2009, 15:22
Повідомлень: 1118
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Звідки: Brovary- Kyiv - Oslo
Цитата:
Знову по Києву та по бензину: на ВОГ та ОККО - однакове "нормально". КЛО (95 Супер) - "дуже добре". Сходиться з заявленим походженням "Мазир" та "Орлен".
без образ, але

1) тут ніби про дизель :wink:
2) які критерії оцінки? "нормально" і "дуже добре". згідно чого ці висновки? які індикатори? (оффтопну: моє 4-тактне 1-циліндрове мотовесло дійсно найкраще переварює КЛО-95супер. На їхньому Вантузі-95, Щєлі ві-пауер - глохне при різкому газі в пол; вважаю це плюсом, але це /оффтоп)
3) мій нано-мікро-нікчемний тест - ВОГ-"незалік" обидва зразки, ОККО,КЛО (у кло і покращений зразок "вантуз")- "залік із зауваженнями", але все це можна списати на ньюанси транспортування\зберігання\збагачення присадками і усушкою/утряскою яка відбувається на всіх стадіях "харчового ланцюга" від нафтобази до вашого бака.

_________________
___
ZAZ Slavuta 2007 -> bifuel Jetta mk5 2008 TE -> Golf 7 SportWagen SEL (2.0TDI, DQ250)

73!


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2017, 20:44 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Цитата:
Знову по Києву та по бензину: на ВОГ та ОККО - однакове "нормально". КЛО (95 Супер) - "дуже добре". Сходиться з заявленим походженням "Мазир" та "Орлен".
без образ, але

1) тут ніби про дизель :wink:
2) які критерії оцінки? "нормально" і "дуже добре". згідно чого ці висновки? які індикатори? (оффтопну: моє 4-тактне 1-циліндрове мотовесло дійсно найкраще переварює КЛО-95супер. На їхньому Вантузі-95, Щєлі ві-пауер - глохне при різкому газі в пол; вважаю це плюсом, але це /оффтоп)
3) мій нано-мікро-нікчемний тест - ВОГ-"незалік" обидва зразки, ОККО,КЛО (у кло і покращений зразок "вантуз")- "залік із зауваженнями", але все це можна списати на ньюанси транспортування\зберігання\збагачення присадками і усушкою/утряскою яка відбувається на всіх стадіях "харчового ланцюга" від нафтобази до вашого бака.
Без проблем, але:
1. Так, я читав. Бензину заморожування не загрожує :) Але певне розуміння хто що продає також може дати. Навряд на ВОГ/ ОККО буде польське ДТ, враховуючи, що бензин весь виключно білоруський.
2. Витрата та динаміка - достатні показники? Якщо динаміку ще можна спробувати списати на суб'єктивізм (хоча якщо ти знаєш як твоя автівка має їхати, то не такі вже й суб'єктивні), то показники МФА (різниця сягала 1.0-1.5 літри) за декілька баків однакового маршруту - штука досить об'єктивна, особливо для порівняння.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2017, 00:36 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: 25 квітня 2007, 19:02
Повідомлень: 6184
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
Код мотора: BSF 1,6
КПП: АКПП
Имя: R-line CLJA
Звідки: Brahmastan-Kiev
Подпишусь на темку, интересно.
Лью с антигелем, по талонам ОККО. Пока ок. Армия заправляется вроде здесь.
Найду талоны Авіас попробую заправиться у них..
Ещё: Говорят киевские мусоровозы заправляются лучшим топливом... Найти бы где и протестировать.

_________________
Jai Guru Dev!
Card #77
VasyaPro 23..
G5 BSF 6AT "2UC" Black Diamond
FAQ по BGU BSE BSF и т.п.
Продам
Приобрету
"Сомнения - труха жизни."


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2017, 21:16 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 20 серпня 2017, 13:06
Повідомлень: 349
Год выпуска:: 2015
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
А кто может сказать Авиас и АНП одного поля ягоды по качеству и источнику топлива?
По Киевской области да одного. http://avias.com.ua/site/set_azs/kievskaya_obl
ДТ EN и ДТ EURO наливают из разных бочек :)
По Николаевской не подскажу.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2017, 21:20 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 20 серпня 2017, 13:06
Повідомлень: 349
Год выпуска:: 2015
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Немного из личных наблюдений.
Есть у нас клиент, называется Приватбанк, само собой вся его инкассация заправляется на Авиасе, так вот я не помню ни одной их машины с замерзшим топливом зимой. И в целом на их машинах не было проблем с топливной.
На их машинах и не может быть проблем с топливной :wink: Там в топливо добавлено всё, что нужно от BASF.


Догори
 Тема повідомлення: Re: дизель міні-тест 2017
ПовідомленняДодано: 18 грудня 2017, 16:13 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 листопада 2009, 15:22
Повідомлень: 1118
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Звідки: Brovary- Kyiv - Oslo
Цитата:
Цитата:
Немного из личных наблюдений.
Есть у нас клиент, называется Приватбанк, само собой вся его инкассация заправляется на Авиасе, так вот я не помню ни одной их машины с замерзшим топливом зимой. И в целом на их машинах не было проблем с топливной.
На их машинах и не может быть проблем с топливной :wink: Там в топливо добавлено всё, что нужно от BASF.
я правильно понял вас - у Авиаса/ANP/Укрнафты с солярой порядок? мне она показалась жиже чем все остальные на заливе - как топливо растекалось по лейке. в морозилке тоже отличный результат.
цена приятная, ничего не сказать - но настолько дешевле конкурентов и лучше? в чём подвох?

_________________
___
ZAZ Slavuta 2007 -> bifuel Jetta mk5 2008 TE -> Golf 7 SportWagen SEL (2.0TDI, DQ250)

73!


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited