instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 12:59

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 4 5 Далі

Заговір чи ні?
Так 42%  42%  [ 8 ]
Ні 58%  58%  [ 11 ]
Всього голосів: 19
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 14:31 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
Був на тренінгах по автоматизаціі та клауд сервісах.
Щось в голові з*явилась думка, що за років 20 це до добра не привиде, втрата місць праці і так далі. Хоч зараз розповідають що люди не лишуться без роботи, це відносно автоматизаціі, а відносно Клаудс - виходе, що є пару десятків мега серверних де планується зберігати як найбільше приватної інфи, щоб її один чи група кукловодів аналізувала та використовувала у власних інтересах.
Ось так, може не зовсім складно висловився, але суть такова. :(

Хто що думає?

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 14:35 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2012, 19:18
Повідомлень: 4307
Год выпуска:: 2007
Код мотора: GF 1,3
КПП: АКПП
Имя: Вонни Пху
Звідки: Asgard: Yggdrasil
Клауд - это перспективно. Как эту перспективу использовать - это другой вопрос.

_________________
Носок Mk6


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 14:37 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2012, 19:18
Повідомлень: 4307
Год выпуска:: 2007
Код мотора: GF 1,3
КПП: АКПП
Имя: Вонни Пху
Звідки: Asgard: Yggdrasil
В этом году у нас было планирование на следующие 3-10 лет. Идеи конечно очень интересные озвучивались, привлекательные для клиентов, масштаб поражает конечно.

_________________
Носок Mk6


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 14:45 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
Ага, я то офігєл, а потім уявив, якщо ж наприклад вся європа перейде на один і той самий клауд. це буде безумовно вигідно та перспективно для фірм та бізнесу, але без роботи лишатся купа адмінов і базоїдів. а далі хтось почне використовувати це скупчення інформаціі у стандартному вигляді для власних цілей....

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 14:55 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2012, 19:18
Повідомлень: 4307
Год выпуска:: 2007
Код мотора: GF 1,3
КПП: АКПП
Имя: Вонни Пху
Звідки: Asgard: Yggdrasil
Миграция в таком виде как ты её описал довольно затруднена как минимум на данный момент. Никто массово критические данные в облако не выгрузит просто так.

То что выстреливать будет в начале - это более упрощенное масштабирование существующих решений. При чем финансово выгодное обеим сторонам. В первую очередь это наверное ударит по реселлерам, если они не смогут приспособиться к новым условиям. Ведь в облаке посредник может стать не нужен при наличии автоматизации и интеграции процессов вендора и заказчика в это же облако.

В качестве небольшой подсказки посмотри на политику от MS. Посчитай сколько за последний год было выпущено десктопных решений, которые не привязаны к облаку. Их количество сокращается, тенденция ухода от покупки лицензии для ПО к аренде (подписке). Не думаю, что такая крупная контора серьезно наращивает облака и их возможности не оценивая последствия.

Это если очень кратко.

_________________
Носок Mk6


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 15:02 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
а відносно Клаудс - виходе, що є пару десятків мега серверних де планується зберігати як найбільше приватної інфи, щоб її один чи група кукловодів аналізувала та використовувала у власних інтересах.
оно чуть не так работает. все более-менее важные данные хранятся с серьёзным шифрованием. более того, это открывает возможности размещения серверов практически где угодно, то есть с минимальными рисками законодательных ограничений
Цитата:
без роботи лишатся купа адмінов і базоїдів
почему? какая админу разница, хранятся данные, с которыми он работает, у него за стенкой или где-либо ещё?

а насчёт параноидальных теорий - расслабься, все и так собирают твою инфу. но вот только делается это с одной целью - продать тебе нужную рекламу. если ты думаешь, что ты сильно нужен силовым структурам - ты очень ошибаешься

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 15:25 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
маючи ключ можна перевірити все що треба.
Відносто теріторій: у мене було три проекти досить великі щодо переміщення пуйлостановських данних зі штатівських серваків на фізично розташовані в кацапіі, питання - для чого? Мені від цього коробе, бо в новій фірмі мені теж хочуть всунути подібну міграцію. ТОж виходе що законодавство теж впливає на розміщення данних поза межами країни (я розумію що умом расею не понять).
Мені як користовачу системи пох де є дані, аби я міг швидко отримати потрібну для мене інфу.
Адмінів на фірмі вже не кодло, а тільки двоє, один основний а один бекап. Оптимізація для фірми? - Так. Куди пішли інші - в інші фірми, але це поки, як помітив Льоша - не масово, а коли стане масово? що тоді?

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 15:39 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2012, 12:51
Повідомлень: 1337
Год выпуска:: 2019
КПП: DSG 6
Звідки: Киев/Херсон
IT рынок вообще такой, на жопе ровно долго сидеть нельзя. Это не сантехник - в 20 выучился и до 70 с трубами возишься.
Нормальный ИТ специалист регулярно учится, переучивается, переквалифицируется. Ну а если кто-то досиделся до того, что он с завтрашнего дня никому не нужен, так это чисто его проблема. Вообще не понимаю проблемы :)

_________________
VW Golf 6 1.4DSG -> VW Tiguan 2.0TDI DSG 4Motion -> Golf 7 GTI Perfomance pack + VW Tiguan-2 2.0TDI DSG 4Motion


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 16:02 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
маючи ключ можна перевірити все що треба.
например? чего конкретно ты так боишься?

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 16:02 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
так найближчі 20 років може і не існувати як проблеми, а далі? так, щодо іт - постійні тренінги, постійно рука на пульсі нових тенденцій.

Віза\мастеркард. Чим не приклад хмари, для збереження грошей?
Наче супер зашифровані джерела та місця збереження данних\грошей. Ти наче довіряєш, бо знаєш що це 100% захищено. Тут наче банк накрився - і кранти бабосам. В євро ще гірше, не заплатив своєчасно штраф - заблокували рахунки і все. Податкова в пл дрюче за отримані гроші на рахунок від третьої особи. Хіба це не контроль?
Якщо комусь потрібне в штатах, наприклад, отримати данні про тебе - аж бігом через сервіс віза\мастер хлоп і всі данні як на долоні.

Мені сховувати нічого, і якщо є кара - я сплачую своєчасно, але далі можна маніполювати людьми. А ті хто не оформив карту, можна змусити, наприклад знижками чи якимі то ще плюшками, щоб ця людина поча користуватись клауд сервісом.


Щодо сантехніка. тут теж не правий. створюється одна фірма на місто, або той же містводоканал, і там наймають сантехніків, а на законодавчому рівні зобов*язують сантехніків мати лицензіі, які насправді можуть дістати тільки ті, хто працює в водоканалі, а при звільненні - втрачають цю ліцензію. Ось і все.

Так само і з данними. Якщо хтось, кому потрібне буде конфед інфа, а він буде знати що така інфа є тільки на локальних джерелах - зобов*яже через закон перенести все на хмару - і конєц

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 16:09 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
Цитата:
Цитата:
маючи ключ можна перевірити все що треба.
например? чего конкретно ты так боишься?
що конкретно - пуйло, контролює бидломасу, дає "команду" через якесь джерело - тім самим ватнікам, що все погане і штати заблокувало всі гроші в країні, а насправді, заблокував цей шизоід, ну і починає злосно маніполювати. хз що кому і як прийде в голову робити з данними

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 17:18 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2012, 19:18
Повідомлень: 4307
Год выпуска:: 2007
Код мотора: GF 1,3
КПП: АКПП
Имя: Вонни Пху
Звідки: Asgard: Yggdrasil
Не понимаю чего бояться в ближайшее время. Давай рассмотрим биткоин как облачное решение с важными данными и относительно открытым доступом. Стоимость биткоина со временем только выросла. Чтобы просто майнать валюту строят целые фермы, и то они как бы не крадут данные, а обеспечивают безопасные транзакции между пирами.

По факту единственной даже "теоретической" (ну кроме человеческого фактора, баги в системе относим к ним же) угрозой для биткоина являются квантовые компьютеры. Но это настолько зародышная технология сейчас, что всерьез её рассматривать не стоит.

Такого приближения достаточно?

_________________
Носок Mk6


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 18:23 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2012, 12:51
Повідомлень: 1337
Год выпуска:: 2019
КПП: DSG 6
Звідки: Киев/Херсон
Цитата:
так найближчі 20 років може і не існувати як проблеми, а далі? так, щодо іт - постійні тренінги, постійно рука на пульсі нових тенденцій.
20 лет назад мир был совершенно другим технологически. И что ? Постепенно одно в другое трансформировалось, одни технологии сменялись другими, компании появлялись и разорялись, никаких коллапсов не случилось. То же будет и через 20 лет.
Цитата:

Щодо сантехніка. тут теж не правий. створюється одна фірма на місто, або той же містводоканал, і там наймають сантехніків, а на законодавчому рівні зобов*язують сантехніків мати лицензіі, які насправді можуть дістати тільки ті, хто працює в водоканалі, а при звільненні - втрачають цю ліцензію. Ось і все.
за уши притянуто. Развитие технологий и самодурство законодателей мягко говоря разные вещи. А даже если этот кейс рассматривать - не все трубы принадлежат водоканалу, есть частные владения и т.п. Даже в странах, где любые строительные работы в обязательном порядке лицензируются - большое разнообразие специалистов. Так даже если и так - лицензия это всего лишь способ привязать "к себе" специалиста, но это абсолютно не означает, что через 5 лет человек становится абсолютно не нужен, если он не занимался изучением новых технологий.

PS волка бояться - в лес не ходить. Если у тебя такие сомнения, страхи - может ИТ не твое ? :)

_________________
VW Golf 6 1.4DSG -> VW Tiguan 2.0TDI DSG 4Motion -> Golf 7 GTI Perfomance pack + VW Tiguan-2 2.0TDI DSG 4Motion


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 19:15 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
так я не боюсь це впроваджувати особисто з егоістичних поглядів. Але впровадження нових технологій може мати наслідки, яких ми навіть уявити не можемо, або можемо, тільки маркетингова машина настільки всераї нам у вуха довіру і відмову від консервативних дій, до дій щодо "полепшення" всесвіту що мені якось не по собі.
Для чого впроваджують системи обліку в великих компаніях, та ще хочуть щоб все лягало по стандарту? щоб будь хто міг розібратись в тих чи іншин данних і їх перечитати і використати зі своєю метою.
Я це кажу, бо маю деякі доступа, і з фірми до фірми маючи один і той самий скрипт отримаю данні, які потрібні, але не всі, ті що шифровані - я не бачу. Баче той, хто має ключа. Згодом, коли більшість компаній перейде на такі системи, буде легко керувати з хмари данними, наприклад відабдейтувати 1000 000 записів за хвилину, і все, каюк, бо всі ж наче такі цифрові.
І так далі

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 
ПовідомленняДодано: 29 липня 2016, 19:39 
Офлайн
Сараевод
Аватар користувача

З нами з: 08 березня 2009, 15:19
Повідомлень: 10241
Год выпуска:: 2016
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Интернет в принципе опасная штука :)
про Гугл промолчу.

_________________
Умное лицо - это еще не признак ума, господа. Все глупости на Земле делаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа... Улыбайтесь!

Зображення

ВАЗ 2102 сарай -> mk IV сарай -> mk V сарай -> mk V сарай -> Sharan 7N Большой сарай


Догори
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 4 5 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited