instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 14:35

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 49868 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13139 3140 3141 3142 31433325 Далі

Куди "шостий" драпатиме?
Московія 41%  41%  [ 11 ]
Умовна Венесуела 22%  22%  [ 6 ]
Не встигне 37%  37%  [ 10 ]
Всього голосів: 27
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 15:05 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
500 чистими, будь уважнішим. При бажанні, якщо ти приїхав заробити а не просрати, то і більше 500 залишається - і все це при офіційному працевлаштуванні! (і це не хтось мені розказав по секрету, це мій близький родич, який вже 3 рази там був). Не знаю що там в селах Черкащини, а в селах Одещини повний пздц!!! Приїдь я тобі покажу за які гроші тут пздчать люди! Мені за межами хати не цікаво, мені цікаво те що поруч, а не десь там у когось там, хтось в газеті написали!!!! Те що в людей в руках телефони, це не заслуга нашої держави - це необхідність. У когось дорожчий у когось дешевший. А ще не дай бог серйозно захворіти, про я вже мовчу. Сестрі поставили діагноз розсіяний склероз - 20 тис грн за 5 днів - піууууу і полікувались.
З.І. І доречу, не можу вкурити, як двірника шукають за 7500, якщо наприклад в поліцейського в райвідділі 7000? Мені здається хтось прибріхує...
phpBB [video]
ось і все що ми маємо а ви вихваляєте. з усім згодем ну прям повністю!!!

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 17:53 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
500 чистими, будь уважнішим. При бажанні, якщо ти приїхав заробити а не просрати, то і більше 500 залишається - і все це при офіційному працевлаштуванні! (і це не хтось мені розказав по секрету, це мій близький родич, який вже 3 рази там був). Не знаю що там в селах Черкащини, а в селах Одещини повний пздц!!! Приїдь я тобі покажу за які гроші тут пздчать люди! Мені за межами хати не цікаво, мені цікаво те що поруч, а не десь там у когось там, хтось в газеті написали!!!! Те що в людей в руках телефони, це не заслуга нашої держави - це необхідність. У когось дорожчий у когось дешевший. А ще не дай бог серйозно захворіти, про я вже мовчу. Сестрі поставили діагноз розсіяний склероз - 20 тис грн за 5 днів - піууууу і полікувались.
З.І. І доречу, не можу вкурити, як двірника шукають за 7500, якщо наприклад в поліцейського в райвідділі 7000? Мені здається хтось прибріхує...
phpBB [video]
ось і все що ми маємо а ви вихваляєте. з усім згодем ну прям повністю!!!
"Отримати 500 чистими" та "500 залишилось на кінець місяця" - це зовсім різні речі. Будь уважнішим чи формулюй думки зрозуміліше.
І ким він працює при цьому?

Мені ото більше робити нема чого кататися? То, може, справа не зовсім в державі?
Якщо за межами своєї хати не цікаво - то й розмова виходить про різне. Комусь "газ порожчав - це пиздець", а комусь є роузміння, що не може газ коштувати дешевше, ніж навіть вартість його видобутку та транспортування. І дотувати це з грошей держави (тобто, з в тому числі й моїх податків) - це неправильно.
Комусь "долар по 8", а хтось розуміє за рахунок чого він був "по 8" і що віддавати ці борги доведеться. Ну або стати раком перед кацапстаном.
Апапарт за 500 доларів - це масова необхідність? :mrgreen:

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 18:05 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Працює різноробочим. І за кермом і з лопатою і будь що. Якщо газ видобувають в Україні і його вистачає для населення, то якого біса він коштує 7 а надалі буде 12? Якщо ввп росте і все так при чудово, тоді не розімію чого з кожним днем все дорожчає, і росте долар? Словам моїм не віриться, то пропоную глянути власними очима.

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 19:32 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
І після всіх витрат - харчування, проїзду, оренди житла, купівлі одягу тощо - у нього на кінець місяця лишається $500? Фартовий він. Всім би так.
Читай вище: навіть видобуток та транспортування - не безкоштовні.
Ми якийсь різний курс бачимо? Я бачу сезонне коливання курсу: він підріс і стабілізувався. Але ж, звісно, стабільний 8 - це краще. Нехай і ціною скажених боргів країни.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 20:17 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Да 500+ в нього залишилось після всіх оплат, проживання і т.д. Я тобі відкрию таємницю що нормального робітника там цінують. Йому роботодавець давно пропонує зробити доки і переїхати з дружиною на постоянку. Справа тут не в курсі 8 - справа в іншому. Поки я бачу що змін на краще на горизонті не видно. Щоб ти розумів, років зо 5 всі кафешки, бари в окрузі були забиті на вихідні, а зараз вони масово позакривалися і багато з них в продажу, тому що зараз там пусто і виживають тільки за рахунок банкетних залів. І це стосується всіх сфер, люди купляють тільки саме необхідне. І якби я не відкрився як ПП, а досі сидів на зарплатню, то мав би те саме що й основна маса народу - а мав би нікуя...( але і мій бізнес потроху затихає... отакі пироги

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2018, 23:48 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
Да 500+ в нього залишилось після всіх оплат, проживання і т.д. Я тобі відкрию таємницю що нормального робітника там цінують. Йому роботодавець давно пропонує зробити доки і переїхати з дружиною на постоянку.
500 это много? Это вообще ничто :-)
Это один может сильно затянув поясок шото сэкономить.
А как только появляются дополнительные рты - вся экономия накрывается тазом. Из любого материала :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2018, 09:23 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Да 500+ в нього залишилось після всіх оплат, проживання і т.д. Я тобі відкрию таємницю що нормального робітника там цінують. Йому роботодавець давно пропонує зробити доки і переїхати з дружиною на постоянку. Справа тут не в курсі 8 - справа в іншому. Поки я бачу що змін на краще на горизонті не видно. Щоб ти розумів, років зо 5 всі кафешки, бари в окрузі були забиті на вихідні, а зараз вони масово позакривалися і багато з них в продажу, тому що зараз там пусто і виживають тільки за рахунок банкетних залів. І це стосується всіх сфер, люди купляють тільки саме необхідне. І якби я не відкрився як ПП, а досі сидів на зарплатню, то мав би те саме що й основна маса народу - а мав би нікуя...( але і мій бізнес потроху затихає... отакі пироги
Угу. Молодець.
А я от дивлюсь на машини, кафешки та магазини і бачу суцільне зубожіння, що аж місць нема. І це не лише в Києві.
О, ти - ФОП. Чимось же займаєшся, працюєш, гроші заробляєш ;)

BASF відкриває завод в Обухові. Звісно ж, це відбувається через повний занепад економіки, інвестиційної непривабливості і жодного нового робочого місця не створить.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2018, 12:25 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
А я хіба про Київ писав, чи про себе? Я писав про село, смт, бюджетників... ми мабудь дійсно як в відосі, живемо з петьою в різних реальностях.

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2018, 17:32 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 січня 2008, 01:55
Повідомлень: 7367
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2003
Код мотора: ASZ 1,9
КПП: АКПП
Звідки: KIEV
Цитата:
BASF відкриває завод в Обухові. Звісно ж, це відбувається через повний занепад економіки, інвестиційної непривабливості і жодного нового робочого місця не створить.
Это ужасно... Для экологии большой минус. Да и люди могут в итоге пострадать...

_________________
Golf II 1.6D+ турба)))))
ЖИРЫ - авто товары по ЗАВЫШЕНОЙ стоимости
А товары по завышенной стоимости, не всегда являются жирами.
Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2018, 19:14 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
А я хіба про Київ писав, чи про себе? Я писав про село, смт, бюджетників... ми мабудь дійсно як в відосі, живемо з петьою в різних реальностях.
Ну так і я тобі не виключно при Київ пишу.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 00:59 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
А куда подевался наш Доктор Тухлодыркин?

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 10:35 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2010, 23:19
Повідомлень: 520
Автомобиль: Passat
Год выпуска:: 1998
Код мотора: AJM 1,9
КПП: МКПП
Имя: Максим
Звідки: Южне
По поводу работ и размеров зарплат вставлю свои 5 копеек...
С сегодняшнего дня ищу бухгалтера на управленку. Зарплата от 8000 грн. Да, это не $500, но и не 3000 грн.
И, поверьте мне, будет хорошо, если я найду нормального человека хотя бы через месяц....

_________________
Максим
г. Южный Одесской области
ОбЗ-ІІЗ-ЧЧ-9 пять
VW Golf III 1,4 (ABD) 1994 г. в. (есть) viewtopic.php?f=25&t=32189&p=713974#p713974
Nissan Micra 1,3 1995 г.в. (был)
VW Golf III 1,9 D (1Y) 1992 г. в. белый (был) http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 63&t=15820
Nissan Primera P10 1,6 1992 г.в. (был)


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 16:53 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 14 серпня 2009, 16:24
Повідомлень: 2872
Год выпуска:: 1996
Код мотора: AAM 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Полтавская обл.
Цитата:
phpBB [video]
ось і все що ми маємо а ви вихваляєте. з усім згодем ну прям повністю!!!
Бляха муха! Геноцид і зубожіння! Плакати хочеться! А як подивлюсь на авто, що рухаються по дорозі поруч з мадамою, то просто реву гіркими сльозами. Який зубожілий народ, підточений геноцидом нинішньої влади!

_________________
VW Golf III Variant 1.9TD AAZ 1996 МКПП.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2018, 23:49 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2008, 11:42
Повідомлень: 3855
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2020
КПП: DSG 7
Звідки: Ukraine, Sumy
Цитата:
Нічого, що пів країни виїхало на заробітки...? А так то да, робиться...На середньомісячну зарплату в 2500-3000 грн!!!
только СРЕДНЯЯ зарплата сейчас уже перевалила за 9К грн (до уплаты налогов)...
...и пора уже начинать понимать - что страна должна тебе лично только социальную защиту в виде пособия по безработице и помощь от экстренных служб...
Цитата:
Да 500+ в нього залишилось після всіх оплат, проживання і т.д. Я тобі відкрию таємницю що нормального робітника там цінують. Йому роботодавець давно пропонує зробити доки і переїхати з дружиною на постоянку. Справа тут не в курсі 8 - справа в іншому. Поки я бачу що змін на краще на горизонті не видно. Щоб ти розумів, років зо 5 всі кафешки, бари в окрузі були забиті на вихідні, а зараз вони масово позакривалися і багато з них в продажу, тому що зараз там пусто і виживають тільки за рахунок банкетних залів. І це стосується всіх сфер, люди купляють тільки саме необхідне. І якби я не відкрився як ПП, а досі сидів на зарплатню, то мав би те саме що й основна маса народу - а мав би нікуя...( але і мій бізнес потроху затихає... отакі пироги
открою тебе тайну - нормальных работников и у нас ценят... найти нормальных специалистов (из тех же строителей) - проблема, а те которые есть - заняты на пару месяцев в перед... недавно вызывал мастера обслужить котел отопления - 15-20 минут его работы с отверткой - 400грн и пришлось ждать его больше недели... а по строителям у меня вообще куча информации...
...по поводу уборщиц - не в Киеве, а в Сумах (в моем доме) оплата за 2-3 уборки в месяц стоит около 800грн... а теперь если прикинуть что уборщица так убирает 21 рабочий день, то это как минимум 5600-8000грн (но вряд ли она платит налоги)...
...про кафешки - что бы в норм звд в пятницу-субботу заказать столик, нужно за пару дней начинать названивать... парковки ТРЦ постоянно забиты до отказа - наверное ходят хлеб понюхать в Сильпо... ;)

...и я никогда не пойму людей, которые будут сидеть ныть на минималку и ничего не делать... в эпоху интернета в каждом кармане сидеть и ныть, что сложно найти работы - тупость высшей категории: изучить рынок + обучится тому что востребовано и на что способен - вопрос исключительно желания... большинство работодателей (где платят норм деньги) ценят не корочки, а способности...

_________________
Skoda Scala '20 Style 1.5TSI (DADA) DSG7
Skoda Rapid '17 Ambition 1.2TSI (CJZC) 5MT - продан
Ranault Clio Symbol '06 Expression 1.4 8v 5MT - продан
Golf mk2 Syncro GT '88 1.8 (1P) 5MT - продан


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2018, 13:13 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Цитата:
Цитата:
Нічого, що пів країни виїхало на заробітки...? А так то да, робиться...На середньомісячну зарплату в 2500-3000 грн!!!
только СРЕДНЯЯ зарплата сейчас уже перевалила за 9К грн (до уплаты налогов)...
...и пора уже начинать понимать - что страна должна тебе лично только социальную защиту в виде пособия по безработице и помощь от экстренных служб...
Цитата:
Да 500+ в нього залишилось після всіх оплат, проживання і т.д. Я тобі відкрию таємницю що нормального робітника там цінують. Йому роботодавець давно пропонує зробити доки і переїхати з дружиною на постоянку. Справа тут не в курсі 8 - справа в іншому. Поки я бачу що змін на краще на горизонті не видно. Щоб ти розумів, років зо 5 всі кафешки, бари в окрузі були забиті на вихідні, а зараз вони масово позакривалися і багато з них в продажу, тому що зараз там пусто і виживають тільки за рахунок банкетних залів. І це стосується всіх сфер, люди купляють тільки саме необхідне. І якби я не відкрився як ПП, а досі сидів на зарплатню, то мав би те саме що й основна маса народу - а мав би нікуя...( але і мій бізнес потроху затихає... отакі пироги
открою тебе тайну - нормальных работников и у нас ценят... найти нормальных специалистов (из тех же строителей) - проблема, а те которые есть - заняты на пару месяцев в перед... недавно вызывал мастера обслужить котел отопления - 15-20 минут его работы с отверткой - 400грн и пришлось ждать его больше недели... а по строителям у меня вообще куча информации...
...по поводу уборщиц - не в Киеве, а в Сумах (в моем доме) оплата за 2-3 уборки в месяц стоит около 800грн... а теперь если прикинуть что уборщица так убирает 21 рабочий день, то это как минимум 5600-8000грн (но вряд ли она платит налоги)...
...про кафешки - что бы в норм звд в пятницу-субботу заказать столик, нужно за пару дней начинать названивать... парковки ТРЦ постоянно забиты до отказа - наверное ходят хлеб понюхать в Сильпо... ;)

...и я никогда не пойму людей, которые будут сидеть ныть на минималку и ничего не делать... в эпоху интернета в каждом кармане сидеть и ныть, что сложно найти работы - тупость высшей категории: изучить рынок + обучится тому что востребовано и на что способен - вопрос исключительно желания... большинство работодателей (где платят норм деньги) ценят не корочки, а способности...
phpBB [video]

З.Ы. Видимо читаешь между строк!!!!!

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 49868 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13139 3140 3141 3142 31433325 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited