instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:47

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28 липня 2019, 22:58 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 14 листопада 2011, 19:46
Повідомлень: 303
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2016
КПП: МКПП
Имя: Олександр
Звідки: Чернівці
Весною при діагностиці ходової, я зауважив, що є посторонні металічні звуки від переднього правого супорта при їзді по нерівностях. Майстер сказав, що розбились посадочні місця колодок і для вирішення проблеми потрібно міняти цапфу - сказав не паритись, бо з закритими вікнами того звуку не чути).
Однак, недавно, коли заїхав спробувати зробити розвал-сходження, то "розвальщик" мені сказав, що пооблема 100% в направляючих супорта... Задумався і хочу спробувати. Може у когось, одноклубники, є позитивний досвід? Якщо можливо дайте і номерки деталей для ремонту, бо там куча варіантів і чорт ногу там зломить. На драйві є стаття по заміні направляючих і резинових втулок по A.T.E. і автор переконує, що номерки мають підійти і для 6 покоління. Підкажіть хто в курсі.
Замовив 11817100081направляючі і 11010154072 резинові втулки направляючих все ATE. Проблема вирішена - рекомендую.

_________________
VW Golf 7 Variant Highline 2.0 CRLB 2016
VW Jetta mk 6 USA1.4 CZTA 2017 була
Vw Golf 6 Variant 1.6 BSE 2010 ГБО - 4 був
VW Bora 1.6 BFQ 2003 ГБО-4 Був
Audi A6 2.6 1995 ГБО-4 - була
Nissan 1.6 P10 1997 ГБО-3 - був
VW Golf 3 1.4 1996 ГБО-3 - був
VW Vento 1.8 1995 -був


Догори
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2019, 13:08 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2019, 12:44
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Vitalii
Доброго дня,у мене напевно така ж проблема, ходова у відмінному стані,на малій швидкості нічого не чути,але вже коли за 50 і заїхати на нерівності,гармошку,горби .і є звук з лівої сторони др др др. Відвідав 5 сто. Казали подушка коробки двигуна, замінив,а др др др лишився.


Догори
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2019, 14:34 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2019, 12:44
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Vitalii
Цитата:
Весною при діагностиці ходової, я зауважив, що є посторонні металічні звуки від переднього правого супорта при їзді по нерівностях. Майстер сказав, що розбились посадочні місця колодок і для вирішення проблеми потрібно міняти цапфу - сказав не паритись, бо з закритими вікнами того звуку не чути).
Однак, недавно, коли заїхав спробувати зробити розвал-сходження, то "розвальщик" мені сказав, що пооблема 100% в направляючих супорта... Задумався і хочу спробувати. Може у когось, одноклубники, є позитивний досвід? Якщо можливо дайте і номерки деталей для ремонту, бо там куча варіантів і чорт ногу там зломить. На драйві є стаття по заміні направляючих і резинових втулок по A.T.E. і автор переконує, що номерки мають підійти і для 6 покоління. Підкажіть хто в курсі.
Замовив 11817100081направляючі і 11010154072 резинові втулки направляючих все ATE. Проблема вирішена - рекомендую.
Доброго дня . Ви писали про дзеленкотіння, ви робили заміну на обидві сторони ??? Можна номер тел. Хочу розпитати,що і як ??? Я з Коломиї.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited