instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 19 березня 2024, 10:26

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 16:06 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
але яке відношення мае помпа до тиску масла ---я вже взагалі дурний стаю
Є невелика вірогідність що обірвана крильчатка на валу помпи. Це легко перевірити. Якщо помпа справна, то в розширювальний бачок з тонкого шлангу повинен текти антифриз, при збільшенні обертів двигуна струмін посилюється. Якшо не тече, то відсутня циркуляція. Але в цьому випадку в тебе температура двигуна була б дещо більшою ніж потрібно, десь градусів 110-120. Ще перевірити є циркуляція чи ні можна дуже простим способом: вмикачєш пічку на повну потужність якщо через 1-2 хвилини пічка продовжує дути теплим - циркуляція є, якщо ж повітря поступово вихолонює та починає дути холодним - циркуляція відсутня.

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 18:21 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
Цитата:
Цитата:

я вже знайшов майстра який буде вскривати піддон і дивитись шо там (казав що можливо клапан клинить на насосі)але ще заміряем механічним манометром щоб звірити показники мого і його
а что там смотреть? По быстрому - новые вкладыши и в путь, если делать для себя - капиталка
рік перед проблемою вкладиші мінялись але нічого не точилось


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 18:31 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
Цитата:
Цитата:
але яке відношення мае помпа до тиску масла ---я вже взагалі дурний стаю
Є невелика вірогідність що обірвана крильчатка на валу помпи. Це легко перевірити. Якщо помпа справна, то в розширювальний бачок з тонкого шлангу повинен текти антифриз, при збільшенні обертів двигуна струмін посилюється. Якшо не тече, то відсутня циркуляція. Але в цьому випадку в тебе температура двигуна була б дещо більшою ніж потрібно, десь градусів 110-120. Ще перевірити є циркуляція чи ні можна дуже простим способом: вмикачєш пічку на повну потужність якщо через 1-2 хвилини пічка продовжує дути теплим - циркуляція є, якщо ж повітря поступово вихолонює та починає дути холодним - циркуляція відсутня.
справа в тому що рік вже з тою проблемою катаюсь і накатав вже десь 10тис км---я думаю що за цей час полюбому система охолодження дала би якийсь збій або грілась машина дуже але все впорядку--з тонкого шлангу лиеться нормально-ко ли підгазовуеш то сильніше лиеться...з пічкою шось так не експериментував але пічка шкварить як дурна бо тамтої зими поставив нову......але як помпа може впливати на тиск масла-не пойму


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 18:43 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
але як помпа може впливати на тиск масла-не пойму
Це не моє припущення було, а твоє. Я просто розповів як визначити чи справна помпа. Помпа може впливати лише в тому випадку, коли нема циркуляції, двигун перегрівається, масло стає рідким. Але це твого двигуна не стосується.

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 18 грудня 2015, 19:08 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 20 червня 2011, 14:37
Повідомлень: 63
Год выпуска:: 1985
Код мотора: EX 1,8
КПП: АКПП
Звідки: Харьков
у меня тоже пищит, даже после капиталки, буду проверять проводку, есть подозрения, что нахимичено прошлым хозяином т.к. моторчик был малехо перегрет.

_________________
Зображення


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited