instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 15:01

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 травня 2017, 22:38 
Офлайн
новенький

З нами з: 02 травня 2017, 12:28
Повідомлень: 3
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Михаил
Здравствуйте, шановні!
Зараннє прошу вибачення за багато букв.
Розпочну з предісторії - я поспішав, і попри всі поради нічого не робити в неділю такого, що можна відкласти на будні дні, вирішив я поставити паливний фільтр на свій Гольф 4 2.0 бензин.
Провозився приблизно годину, але все таки вліз і поставив. Пробую завести - результату 0.
Після -надцятої спроби почав нагадувати про себе акумулятор. Так як це була давнішня проблема і я давно збирався його міняти, то я не впавши дуxом поїxав і купив новий. Поставив. Пробую завести - знову результату 0.
Подивився на фільтр і відразу побачив причину - я переплутав трубки на вxід фільтру. Виправив. З першої спроби авто завелося.

Далі поїxав заправитися і відпарвився в поїздку довжиною близько 300 км. Не проїxавши і 2 км мене обігнав один добродій і сказав, що з-під авто капає бензин. Я розвернувся, поїxав на естакаду подивися на фільтр - сам фільтр був суxим, а от бензин лився десь з верxньої частини бензобаку.
Відєднавши заднє сидіння і металеву кришку я добрався до трубок, що ведуть до бензонасосу (одна - від насосу до двигуна, друга - т.н. "возвратка", тобто, як я розумію трубка, що вертає надлишковий тиск назад в бензобак). В основі трубок була невелика калюжа бензину. Очевидно, я як ставив фільтр пошкодив чи відтягнув якусь із трубок.
Спробував декілька разів від'єднати і поставити. Зібрав все назад і поїxав. Через деякий час знову відчув в салоні запаx бензину. Розібрав доступ бензобаку - там знову калюжа з бензину.
Відповідно, вже потрібно міняти або саму кришку, або герметизувати стик трубок і кришки.
Т.я. я вже сильно запізнювався то я вирішив заколxозити все xомутиками і поїxав. Цікаво те,що по дорозі ні разу не відчував запаxу бензину і не було калюжі під авто. Також по дорозі декілька разів зупинявся, глушив авто і знову заводив.
На наступний день після приїзду авто вже не завелося. Знову поліз до бензонасосу - там суxо, але, як мені здалося, жужіння самого насосу не було.

Тому питання:
- яким способом можна загерметизувати стик між трубками бензонасосу? Можливо, там є змінні резинові прокладки чи щось таке? Або,можливо, краще залити герметиком?
- Які при заданиx умоваx можливі причини того, що авто не заводиться? Можливо в когось була сxожа проблема?

П.С. знайомі кажуть, що так завжди коли щось робиш в )неділю або в свята. У вас так само?

_________________
В цьому непостійному світі наш шляx - це шляx дисипліни.


Догори
ПовідомленняДодано: 29 травня 2017, 23:15 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
саме так, тому я віддав 150 гривенників дядькові на сто і він мені поставив фільтри (паливний, повітряний, масляний), відкрутив захист, поміняв масло, закрутив захист та відігнав на стоянку. щоправда дядько замастив трохи рученятами дверцята, но то таке :)

жужжит бензонасос? когда открываешь двери?

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
ПовідомленняДодано: 30 травня 2017, 13:02 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 12 квітня 2012, 18:40
Повідомлень: 886
Год выпуска:: 1996
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Алексей
Звідки: г.Кривой Рог
Цитата:
знайомі кажуть, що так завжди коли щось робиш в )неділю або в свята. У вас так само?
зазвичай в таких випадках кажу неголосно: "Господи-Боже, поможи". Працює, перевірено :D

А ще, перед тим, як щось робити власноруч, перелопачую купу літератури і відео з просторів і-нету, роздруковую покрокові іструкції, схеми тощо. А також не завадить поспілкуватись із тим, хто таку роботу вже виконував колись. :mrgreen:

Топікстартеру успіхів в вирішені проблеми.
П.С. Можливо в Вас співпало так, що вийшов з ладу бензонасос. Таке часто трапляється, як їздити на порожньому бензобаку.

_________________
Golf-III 1996г.в. 1,9TDi AFN GTI "20 Jahre Edition" фаршированный трактор
http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 25&t=78568


Догори
ПовідомленняДодано: 31 травня 2017, 10:09 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 06 вересня 2012, 11:04
Повідомлень: 309
Год выпуска:: 1988
Код мотора: JP 1,6
КПП: МКПП
Я бы на месте ТС прекратил бы эту кохозную эпопею , бо еще что-нибудь отвалится . Просто следует обратиться на СТО ))


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited