instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:53

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Golf 2 1.3mh Великий розхід.
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2018, 12:26 
Офлайн
новенький

З нами з: 23 грудня 2018, 11:47
Повідомлень: 2
Год выпуска:: 1986
Код мотора: MF 1,6
КПП: МКПП
Вітання всім. Власником гольфу став два тижні тому. Є деякі питання стосовно автівки. Буду вдячний за відповіді.
Здивував розхід, газ- бензин, розхід газу на 100 км склав 21 літр, як на мене трохи багато, шо скажете?
При моторі 1.3, кпп 5 ступка, карб 2е, розігнав іі до 80 км і то дуже важко. Так і має бути чи питтання з мотором? Розумію шо Ванга вже вмерла, і треба міряти компресію і все інше, чи можливо це все на шо здатен цей мотор з кпп?
Не працює догрівач хх на холодну, так розумію шо спіраль прийшла в негодность, тому питання, є якісь аналоги? Чи можливо хтось має на продаж? Тому шо на олх не знайшов нічого.
Чи можливо краще замінити рідний Піербург 2е на Солекс від 2109?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf 2 1.3mh Великий розхід.
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2018, 14:40 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 25 вересня 2016, 20:37
Повідомлень: 108
Год выпуска:: 2002
Код мотора: AVG 1,9
КПП: МКПП
Имя: Женя
Звідки: Бердичев
Купили месяц назад в семью третьего по счёту гольфа.гольф 2 1.6,стоит карб от ваз 2108,сразу поставили газ и расход 20 литров,все специалисты крутили,перебирали,танцевали и ничего не сделали... Пока один человек не отключил вторую камеру карба,расход 8 газа,динамики отл,провалов нет,работает супер...Может в будущем пригодится)п.с . газ установлен врезками....


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf 2 1.3mh Великий розхід.
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2018, 22:23 
Офлайн
новенький

З нами з: 04 березня 2017, 17:23
Повідомлень: 14
Год выпуска:: 1960
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Нормальний двигун 1.3. У кого не запитай то всі Гольфоводи на нього плачуться, а я того не розумію. Так слабуватий, але економний. З роботи на роботу, та по справах в місто саме те що потрібно. А з сьогоднішніми штрафами по трасі вже і не політаєш.
У мене Гольф більше 3ох років, нормально живе моторчик. Так слабуватий, але на 5ій передачі до 140 я літом розганяв.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf 2 1.3mh Великий розхід.
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2018, 23:49 
Офлайн
новенький

З нами з: 23 грудня 2018, 11:47
Повідомлень: 2
Год выпуска:: 1986
Код мотора: MF 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Нормальний двигун 1.3. У кого не запитай то всі Гольфоводи на нього плачуться, а я того не розумію. Так слабуватий, але економний. З роботи на роботу, та по справах в місто саме те що потрібно. А з сьогоднішніми штрафами по трасі вже і не політаєш.
У мене Гольф більше 3ох років, нормально живе моторчик. Так слабуватий, але на 5ій передачі до 140 я літом розганяв.
Мій більше 80 не зміг розігнати, і то в натяг. Завтра компресію буду міряти, і до карбюраторщика попробую записатися, бо розхід взагалі не радує.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited