instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:02

Часовий пояс UTC+03:00





Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 23:09 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
тут только мотать пробег и найти подставного дедушку и дачу

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2020, 06:54 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
тут только мотать пробег и найти подставного дедушку и дачу
Или бабушку в 100 метрах от церкви...

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2020, 16:38 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
По-перше, polo33, дякую за конструктив - тут є з чим порівнювати.
Цитата:
Не думаю, что кто-то покупая авто с 200 т. км пробега предполагает проездить нам нем еще так 500+ тысяч. Двигатели это хорошо, но состояние кузова играет большую роль. А еще, кроме самого ДВС есть навесное оборудование (которое очень часто выходит из строя, когда сам ДВС еще живой). А еще есть проводка, которая подвергается всяким косякам с течением времени, может конечно вы и проводку всю перебрали).
- Це вже дуже глибоко і надто комплексно. Вживане авто неможливо детально перевірити на усе, бо це буде і дорого, і занадто. І ніхто не дасть особливої гарантії на щось, тому вибір у кожного свій.
Цитата:
Дуже дякую за підборку! (Поки роздивлявся лише конкурентів - блях). Кілька з цих варіантів таки можна відкинути, але більшість з них хетчі і ціна універсалів їм відповідає, як не дивно.

- Нажаль маємо велику конкуренцію блях, що змушує думати про те, що ті ціни вище зумовлені саме нашими реаліями і бажанням продати, а не продавати.
Цитата:
Думаю, можно найти стоящий вариант, возможно даже дешевле.
Цена 5го - не более 8500, при условии нормального технического состояния и хорошего кузовного состояния, ну если уже выжать полностью, то 9 с копейками тысяч, подтвердив чем только можно его "крутость".
Це завжди можливо - везіння теж присутнє, але ті поодинокі випадки не відповідають картині вцілому.
Цитата:
О каких 11000 можно говорить?
То був загальний висновок - "до".

Але маю питання - якщо залишити за дужками дешеві бляхи, то на Ваш погляд - яка була б ринкова ціна 5-го?


З іншого боку маю у прямих конкурентах перелік блях з їхніми цінами і треба якось не губитися серед того мотлоху (відповідно висока ціна дещо допомагає). Але [тут] бачу, що реакція скоріше нервова, ніж адекватна. Власне тому тема і створена - обговорити ціну продажу.


Востаннє редагувалось 15 вересня 2020, 17:20 користувачем Vcart, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2020, 16:54 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Панове, не кажется ли вам что продавец мягко говоря неадекватен?
Оставьте его, что бы ему не говорили, до него не дойдёт, людей он не слушает. Оставьте его образование самому суровому учителю - жизненному опыту :-) Пройдёт время, авто моложе не станет, продаст за рыночную цену, а то и ниже.
У чому неадекватний? У тому що моніторив ринок і тепер спостерігаю його просадку масовою пропозицією блях, на яких рік-два поїздили і скидують?
Чи у тому що придбав більш-менш чесне авто за ринковою ціною, нормально його обслуговував, а не з розрахунку на продаж, і хочу продати з мінімальною втратою у ціні?
Цитата:
Цитата:
Не скажете чому на mobile.de є Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI DPF Trendline - 2008, МКПП, 220 тис. за 8995 €, при середній ціні там у ~6000 €?
Почему не скажу? Скажу конечно.
Везде есть свои космонавты :-) Но на фоне немецких цен они не такие упоротые, как наши местные.
Так може ще поясните, чому саме так співвідносяться ціни?
Навіть давайте не про старі Гольфи, а просто не битий дизельний до 100 тис. не старше 2015-го року? - Щоб без хитрощів його там купити і сюди привезти.
Цитата:
Цитата:
Може трохи повчите матчастину? Технічно 5 і 6 гольф - лише фейсліфт з новою лінійкою двигунів. Інші покоління відрізняються істотно як кузовом, так і технічно.
Да ладно! А ну попробуйте двери с 6го на 5й поставить. Или любое стекло :-)
Ну и ИМХО новая линейка двигателей уже повод поговорить о разнице :-)
Спеціально для Вас сформулюю точніше: Гольф 6 має мінімальні відмінності від Гольф 5 у лінійці моделей - тобто сукупність технічних та візуальних відмінностей набагато менша у порівнянні з іншими переходами. Детально порівнюючи конструкцію стає очевидним, що багато змін було не суто технологічними і функціональними, а скоріше візуальними. Лінійка двигунів взагалі з іншої опери - екологія + закони (ну і Дизельгейт до купи).


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2020, 17:02 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Цитата:
Да ладно! А ну попробуйте двери с 6го на 5й поставить. Или любое стекло :-)
Ну и ИМХО новая линейка двигателей уже повод поговорить о разнице :-)
а нові амортизатори? нове кермове, нова торпеда, новий комп'ютер і інші ICRS. Те, що на вдалу механічну конструкцію навісили купу новітнього обладнання і робить наступну версію автомобіля - наступною
Саме тому мало що змінилося у конструкції кузова (разом з характерними деталями дизайну - я вже мовчу про конкретні технічні рішення типу підрамника, важелів тощо). - Одразу "видно" що готувалися до MQB - відпрацьовували (жартую).

Нажаль наявність світової кризи (і власна криза) змусила ВАГ економити і тому завданням було здешевити розробку нової моделі (тим більше що тепер маркетинг рулить, а не інженерна думка).

4-й Гольф – платформа PQ34, 5-й – платформа PQ35, 6-й – "модернізована" платформа PQ35, 7-й - MQB. - Так зрозуміліша думка?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2020, 13:35 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
без цены - эта тема флудильня, где ценник? автор уже прозрел или еще в процессе?

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2020, 14:56 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
Цитата:
То був загальний висновок - "до".

Але маю питання - якщо залишити за дужками дешеві бляхи, то на Ваш погляд - яка була б ринкова ціна 5-го?


З іншого боку маю у прямих конкурентах перелік блях з їхніми цінами і треба якось не губитися серед того мотлоху (відповідно висока ціна дещо допомагає). Але [тут] бачу, що реакція скоріше нервова, ніж адекватна. Власне тому тема і створена - обговорити ціну продажу.
Я бы так взглянул:

Цена гольф4 - примерно 5к
(сужу по своему, который недавно продал). Он бляхой не был. Новая подвеска по кругу (проехал на новых компонентах 1100км), передняя тормозная система от 1.8т и т.д,
1,6 газ/бенз.

Цена достойного гольфа 6 - тысяч 10-11.

Исходя из этого - цена хорошего 5го - тысяч 8000.

Да и просто, можно посмотреть на ближайших одноклассников гольф5.

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2020, 16:34 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 31 березня 2010, 20:21
Повідомлень: 3103
Год выпуска:: 2007
Код мотора: BLP 1,6
КПП: МКПП
Имя: Саня
Звідки: Буковинський край
парни угомонитесь,в конце концов не Ваша же машина и не Вы её продаёте,каждый по разному по своему неадекватный и я в томже числе)))),ну продаёт чел за 12(я так понял по переписке),Вам не один хрен,как написано выше - через неделю цена опустится до адекватной!!)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2020, 20:03 
Офлайн
Освоился

З нами з: 13 червня 2012, 13:34
Повідомлень: 84
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Звідки: Херсон
Был на авториа и далеко очередь не не стояла за 6 вариантом.Отдал за 9.0 в нормальной комплектации.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2020, 16:25 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Я бы так взглянул:

Цена гольф4 - примерно 5к
(сужу по своему, который недавно продал). Он бляхой не был. Новая подвеска по кругу (проехал на новых компонентах 1100км), передняя тормозная система от 1.8т и т.д,
1,6 газ/бенз.

Цена достойного гольфа 6 - тысяч 10-11.

Исходя из этого - цена хорошего 5го - тысяч 8000.

Да и просто, можно посмотреть на ближайших одноклассников гольф5.
Вибачайте, але все ж таки на Вашу думку - якщо залишити за дужками дешеві бляхи, то на Ваш погляд - яка була б ринкова ціна 5-го?

Про "однокласників" є суперпорівняння з Октавією - вони пригнані "чомусь" в середньому дорожче Гольфів...


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 21 вересня 2020, 16:37 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Я бы так взглянул:

Цена гольф4 - примерно 5к
(сужу по своему, который недавно продал). Он бляхой не был. Новая подвеска по кругу (проехал на новых компонентах 1100км), передняя тормозная система от 1.8т и т.д,
1,6 газ/бенз.

Цена достойного гольфа 6 - тысяч 10-11.

Исходя из этого - цена хорошего 5го - тысяч 8000.

Да и просто, можно посмотреть на ближайших одноклассников гольф5.
Вибачайте, але все ж таки на Вашу думку - якщо залишити за дужками дешеві бляхи, то на Ваш погляд - яка була б ринкова ціна 5-го?

Про "однокласників" є суперпорівняння з Октавією - вони пригнані "чомусь" в середньому дорожче Гольфів...
Оставляем за скобками пригонку и делаем тот же расчет.
Да и потом, что ж Европу то так гнобить? Оттуда тачки имеют свои недостатки, чаще всего это большой пробег.
Но есть и свои плюсы - это состояние кузова и ЛКП.
У меня Европа - но состояние кузова для своего г.в. в крепко-хорошем состоянии, а если еще и сравнить с местными s3:

А кузовщина - тоже штука дорогая, как и тех.часть.

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2020, 14:43 
Офлайн
Прижился

З нами з: 30 березня 2014, 15:39
Повідомлень: 144
Год выпуска:: 2000
Код мотора: BVY 2.0
КПП: DSG 7
Имя: Феликс
Звідки: Из Киева родом, живу в Одессе
Цитата:

Цена достойного гольфа 6 - тысяч 10-11.

Исходя из этого - цена хорошего 5го - тысяч 8000.

Да и просто, можно посмотреть на ближайших одноклассников гольф5.
Именно. Соседка по офису, с месяца два продает Ауди А4 в универсале, тоже ТД, но на автомате, неплохо нафаршированную, года кажется 2007 или 2008. Меня всегда удивляло, как у нее светло-бежевый кожаный салон чистейший постоянно, если я умудряюсь на своем Крайслере серую кожу пачкать? :lol: .
Пробег честно не не помню, но точно меньше 200т.км, то ли 150 то ли 160.
Так вот, она начинает торг уже с 9500 у.е - и ни единого просмотра, только редкие звонки...
Думаю что между 8 и 9 она найдет своего покупашку. Единственное что я ей посоветовал: комплект зимней резины, велобагажник, автобокс - продать отдельно, не включая это в стоимость машины, что и было успешно выполнено, а цена машины снизилась с 10 до вышеупомянутых 9.5.

_________________
Chrysler Town/Country 1999г.в 3.8 AWD АКПП/ Ford Transit Connect 2002г.в/Ford Taunus Freizeit 1975г - восстанавливаю ретромашинку.
Был VW Golf Mk2, 1987г.в. 1.6D, 5-дв, АКПП - продан.
Был VW Golf Mk1, 1982 г.в. 1.6 карб, 5-дв, АКПП - продан.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2020, 17:22 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Цитата:
Вибачайте, але все ж таки на Вашу думку - якщо залишити за дужками дешеві бляхи, то на Ваш погляд - яка була б ринкова ціна 5-го?

Про "однокласників" є суперпорівняння з Октавією - вони пригнані "чомусь" в середньому дорожче Гольфів...
Оставляем за скобками пригонку и делаем тот же расчет.
Да и потом, что ж Европу то так гнобить? Оттуда тачки имеют свои недостатки, чаще всего это большой пробег.
Но есть и свои плюсы - это состояние кузова и ЛКП.
У меня Европа - но состояние кузова для своего г.в. в крепко-хорошем состоянии, а если еще и сравнить с местными s3:
Тим не менш пригнані Октавії поряд коштують дорожче (правда зараз по ним також пропозицій додалося)...


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2020, 14:49 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 29 липня 2013, 13:50
Повідомлень: 713
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Имя: Андрей
Звідки: г.Киев
Цитата:
Соседка по офису, с месяца два продает Ауди А4 в универсале...
Пордонте, а продала соседка тот сарай? 8)

Ах.. и да типа АП. На тему подписался, как всегда — очень интересно. Хоть и не привлекательный автомобиль.

_________________
Golf 3, 1.8 ADD. Mexica


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 29 вересня 2020, 00:31 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 02 січня 2020, 22:02
Повідомлень: 55
Год выпуска:: 2014
КПП: DSG 6
Имя: Artem
Если честно я в шоке от ценообразовантя на машины. Да какой нахрен 12 к за 5 гольф???? Пардоньте, но на дворе без малого уже 2021 год скоро. Гольф 7 года этак 2016-17 в хорошей комплектации в идеале с расстаможкой из германии становиться тут в среднем в 13-17, хотя я свой брал за 10.5к. Ну о каком 5 гольфе речь в 12к. Реальная цена за которую могут купить это около 9,5 макс. Имхо...


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited