instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:49

Часовий пояс UTC+03:00





Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 11:52 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Бачу за роки мало що змінилося...

Я наводив приклад про найдешевший небитий Гольф до 100тис. з Німеччини - ціна тут стартує з ~13к$ + додаткові витрати на пригон (а далі DPF, заміна комплекта зчеплення, ще щось, бо найдешевший не завжди гарний варіант) - ніхто не коментує. Те саме про небитий зі США - ціна тут стартує з ~14...15к$ + додаткові витрати на "європеїзацію".

Обговорюємо "ринок" (мається на увазі такі самі / близькі авто - модель/рік) - ніхто не коментує чому за середніх цін "там" наші середні ціни навіть "чомусь" нижчі, але улюблена тема - "дорого" (від тих хто не збирається купляти). - Усі "розумні", бо хтось "купив" "бляху", хтось намутив з митом, хтось "зекономив" ще на чомусь.

Також цікаво послухати про "бубен" - бо складніші авто явно не попросять більше витрат з часом (це ж язиком молоти). Також кажуть про "наплювати на витрачене", але чомусь "забувають", що додаткові опції так само у нас мало хто цінує. Інші гадають / діагностують по фото, але як тільки до справи - у кущі.


P.S. Ціну я звичайно зміню - вже є досвід продажу перекупам, але...


Востаннє редагувалось 11 вересня 2020, 12:44 користувачем Vcart, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 12:13 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Цитата:
она чаще не работает.
Но с переходом права собственности расчитывать на то, что кто-то оплатит твою заботу о собственном комфорте и безопасности - таких нет :-)
Просто це гроші тут і зараз, а те що витрачено буде потім - ніхто не думає (бо не навчилися думати наперед і не тільки про свою сраку).

Наприклад: можна поміняти помпу на "подешевше" і міняти її кожен раз з паском ГРМ, а можна поставити оригінал який витримає 2 заміни і не коштує як дві "подешевше" (ще й мінус одна заміна помпи і рідини, на якій деякі також "економлять"). Можна купити дешевий китайський пластиковий клапан кондиціонера, а можна оригінальний металічний знайти, який ще 8...10 років прослужить. І так далі, і таке інше. Також можна оливу міняти кожні 15 тис., бо усе наступне після гарантії - проблеми іншого власника, а можна підійти з точки зору якісної експлуатації. Або як доходить до заміни комплекта зчеплення і деяких починає душити жаба поставити правильний двомассовий маховик, який береже ресурс двигуна...

- Такі речі вилазять згодом для тих хто хоч трошки аналізує вартість утримання, а деяким головне що зараз дешево, а що буде завтра - не цікаво.

Але чому річ, у яку вклали грошей і яка в принципі обійдеться потім дешевше (має більший ресурс, кращий стан тощо), не повинна коштувати дорожче - загадка. Те саме і з станом як основою ринкової ціни - є гіпотетичний ринок з якимись цінами, але що конкретно там продається - то інше.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 12:50 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Как то слабая апелляция к такой высокой цене. Как уже выше говорилось - все бы поняли если бы цена была верхом рынка Г5. Но когда цена является верхом рынка следующего поколения и верхом рынка авто тех же годов но классом выше - тут никакое обслуживание не оправдает. Так что смиритесь. Если предлагают 9 - отдавайте не глядя :-)
Или ждите такого же космонавта :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 15:08 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 14 жовтня 2013, 19:59
Повідомлень: 327
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CBFA
КПП: DSG 6
Имя: Maksim
Звідки: Черкаси
ото тут палка дискусія :)
Але глянувши на ціну аж протер очі - чи не здалося мені, це 5-й гольф за 12к продають?
Вказувати відсутність додаткових "жирків" як перевага, мотивуючи це тим, що "менше наворотів - менше ламається"... Нууу, тоді, мабуть, Гольф 1 - топчик в своєму класі по цьому показнику, але ж ніхто не продає його за космос?
Справа продавця, звісно, продавати за таку ціну, яку він хоче..
Але я б навіть не подивився в бік такого авто за такі гроші) Пробіг, комплектація та вік авто... Не надихають купувати голу п'ятірку по ціні шістки в тренді :)
це я кажу як власник авто з склопід'омниками, кондіціонером, обігрівачем дзеркал, ABS і повним приводом. З лемфом, саксом, бошем, беру і оригіналом по колу.

_________________
VW Golf IV 1.8 AGN 4motion "Сріблястий штик"


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 20:54 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Как то слабая апелляция к такой высокой цене. Как уже выше говорилось - все бы поняли если бы цена была верхом рынка Г5. Но когда цена является верхом рынка следующего поколения и верхом рынка авто тех же годов но классом выше - тут никакое обслуживание не оправдает.
Так і новий напакований Гольф може переплюнути новий базовий Пасат по ціні...
Цитата:
ото тут палка дискусія :)
Але глянувши на ціну аж протер очі - чи не здалося мені, це 5-й гольф за 12к продають?
Вказувати відсутність додаткових "жирків" як перевага, мотивуючи це тим, що "менше наворотів - менше ламається"...
Ви теж слово "торг" не бачите?
Які "жирки" Вам потрібні? (Тим більше що вони не цінуються :-)
Так, МКПП і відсутність наворотів - перевага, бо ремонтувати інше як слід зробить авто золотим...
На ДСГ не у кожному гаражі замінять 2 зчеплення (не кажучи про ремонт), а там де міняють - далеко не усюди зроблять як слід.
Цитата:
Але я б навіть не подивився в бік такого авто за такі гроші) Пробіг, комплектація та вік авто... Не надихають купувати голу п'ятірку по ціні шістки в тренді :)
А що, Гольф 6 принципово відрізняється від 5-го? Єдина принципова відмінність - номер та інший набір двигунів, а так, по суті, це просто фейсліфт і оптимізація по грошах 5-го.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 22:36 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Дядя, вы явно упоротый :-) Читать умеем? Какой напакованый гольф??? Какой базовый Пассат??? Вам пример привести Пассата за вашу цену???
Первое попавшееся объявление на авториа... даже не делал попыток искать что-то конкретное.
Volkswagen Passat B6 10 800 $ / 299 052 грн дивіться на https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen ... 94532.html і в додатку auto.ria.com/mobile_app
Завантажуйте додаток AUTO.RIA — шукайте авто швидко та зручно!

Разницу чувствуете?

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2020, 23:45 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
Цитата:
Ви теж слово "торг" не бачите?
Які "жирки" Вам потрібні? (Тим більше що вони не цінуються :-)
Так, МКПП і відсутність наворотів - перевага, бо ремонтувати інше як слід зробить авто золотим...
На ДСГ не у кожному гаражі замінять 2 зчеплення (не кажучи про ремонт), а там де міняють - далеко не усюди зроблять як слід.

А що, Гольф 6 принципово відрізняється від 5-го? Єдина принципова відмінність - номер та інший набір двигунів, а так, по суті, це просто фейсліфт і оптимізація по грошах 5-го.
Я довольно много успел увидеть в сфере торговли авто; в нашей стране торг в диапазоне от 200 до 1000 USD на авто в бюджете до 12-13 тысяч. Думаю, ~95% автовладельцев примерно ощущают такие же цыфри при покупке авто.
Получается, вы исключение и готовы на торг примерно в 3000 долларов от своей цены? И при этом у вас всё равно цена будет практически самая высокая на данную модель)

И "перекупщик" никогда в жизни не заберет Golf 5 по цене в 9000. Такие деятели забирают авто ниже рыночной стоимости, чтобы выставить его в продажу по среднерыночной стоимости. А в случае низкого спроса - скинуть цену до миниальной рыночной и быстро "слить" авто с заработком в пару долларов.

Максимум, на что можно рассчитывать - это на подборщиков авто, которые по запросу клиента в первую очередь будут искать авто в максимально хорошем тех.состоянии и будут обращать внимание на ЛКП.

По вашей комлпектации. Давайте посмотрим, какие "жирки" могут быть у 5го гольфа (дальше буду отталкиваться от своего авто):
Принципиальное отличие от 6го гольфа - моложе на несколько лет выпуска, вероятно лучшее состояние ЛКП, возможность найти авто с меньшим пробегом (если мы говорим о верхней цене рынка), более высокая комлектация.
И если искать 6й гольф в бюджете от 11000 долларов - то мы отбрасываем Европу и ищем официальную тачку. Бюджет это позволит.

В любом случае, я желаю Вам удачно продать своё авто, тем более, если оно ухоженное. И ни в коем случае не хочу, чтобы у вас был неприятный осадок от пребывание на форуме.
Просто поддерживаю дискуссию по авто, которые нам всем интересны)

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 10:32 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 14 жовтня 2013, 19:59
Повідомлень: 327
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CBFA
КПП: DSG 6
Имя: Maksim
Звідки: Черкаси
Цитата:
А що, Гольф 6 принципово відрізняється від 5-го? Єдина принципова відмінність - номер та інший набір двигунів, а так, по суті, це просто фейсліфт і оптимізація по грошах 5-го.
прямо в тупик мене поставили таким питанням. Нуу, 5-й відрізняється від 6-го приблизно тим самим, чим 5-й відрізняється від 4-го. А 4-й від третього. А третій від другого. А другий від першого. Але ж між першим та шостим в цілому набігає не погана така різниця, чи не так? :)

_________________
VW Golf IV 1.8 AGN 4motion "Сріблястий штик"


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 11:14 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Цитата:
Цитата:
А що, Гольф 6 принципово відрізняється від 5-го? Єдина принципова відмінність - номер та інший набір двигунів, а так, по суті, це просто фейсліфт і оптимізація по грошах 5-го.
прямо в тупик мене поставили таким питанням. Нуу, 5-й відрізняється від 6-го приблизно тим самим, чим 5-й відрізняється від 4-го. А 4-й від третього. А третій від другого. А другий від першого. Але ж між першим та шостим в цілому набігає не погана така різниця, чи не так? :)
Та нє, треба брати одиничку за 15к - вона дешева в ремонті і без наворотів, які коштують....йомайо)

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 12:05 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
некоторые вещи на более старое поколение стоит в разы дороже нового
на моей джетте 2002 гв датчик абс стоил что-то в районе 600 грн за б/у бош
на моей джетте 2012 гв датчик абс новый покупал чуть более 200 грн за новый
и таких примеров валом, особенно по заменителям.

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 16:10 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Дядя, вы явно упоротый :-) Читать умеем? Какой напакованый гольф??? Какой базовый Пассат??? Вам пример привести Пассата за вашу цену???
Первое попавшееся объявление на авториа... даже не делал попыток искать что-то конкретное.
Volkswagen Passat B6 10 800 $ / 299 052 грн дивіться на https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen ... 94532.html і в додатку auto.ria.com/mobile_app
Завантажуйте додаток AUTO.RIA — шукайте авто швидко та зручно!

Разницу чувствуете?
Відчуваю.
Ви на слово продавцю повірите? - Про пробіг, про стан? Фаркоп там просто так? Халдекс - безвідмовний на 1 млн.км?

Не скажете чому на mobile.de є Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI DPF Trendline - 2008, МКПП, 220 тис. за 8995 €, при середній ціні там у ~6000 €?
І якщо привезти за 6000 € сюди, то тут він стане вже у ~10000 €.

Там є реальний ринок і реально ринкова ціна. Коли у нас було менше мотлоху то і перекупи давали близькі до їхнього ринку ціни. Зараз реально на ціну може давити лише ціна пригнаного свіжішого Гольфа, який у нас вийде "чомусь" від ~13000 $. А так конкуренцію у нас складають саме бляхи, які треба бистро продати, і про ці ціни Ви мені тут розсказуєте (що я і сам знаю).

- Конструктив у чому?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 16:30 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Еще у гольфоводов (таких здесь на форуме много) ценится более редкий обвес (бампера, накладки на пороги) типа от GTI или Rки.
Як показує досвід, для пересічного покупця обвіс і усе інше не має значення, тому частенько затюнінговані вертаються у сток і продаються так + тюнінг окремо.
А той же R-line йде лише трохи дорожче звичайного (якщо не забрали свої поціновувачі).
Цитата:
Принципиальное отличие от 6го гольфа - моложе на несколько лет выпуска, вероятно лучшее состояние ЛКП, возможность найти авто с меньшим пробегом (если мы говорим о верхней цене рынка), более высокая комлектация.
Принципова відмінність 6-го - інша лінійка двигунів. І чесно кажучи не думаю що вони здатні виходити 1 млн. км у нас, як деякі вже класичні раніші екземпляри (всього-навсього оливу міняли кожні 7500 і не заправляли аби чим). - Бо економія і екологія суперечать ресурсу.
Цитата:
И если искать 6й гольф в бюджете от 11000 долларов - то мы отбрасываем Европу и ищем официальную тачку. Бюджет это позволит.
- Нажаль не бачу багато пропозицій офіційного 6-го чи 7-го Гольфа (тим більше тут на форумі). - Масово пригон або... І верхня ціна пригнаних ~12000$.

А опосередкований висновок з Вашої думки - ціна пятого буде до 11000$.

Приклад:
Цитата:
Пробег проверен 259 тыс.км • 3 года, 3 мес. назад последний зафиксированный от 26.05.2017 источник фиксации — Дилерское СТО Пробег от продавца 270 тыс.км
Источник: https://auto.ria.com/auto_volkswagen_go ... 33703.html © AUTO.RIA.com™
- Тобто 3 роки майже стояла...


Востаннє редагувалось 14 вересня 2020, 16:35 користувачем Vcart, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 16:33 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Цитата:
А що, Гольф 6 принципово відрізняється від 5-го? Єдина принципова відмінність - номер та інший набір двигунів, а так, по суті, це просто фейсліфт і оптимізація по грошах 5-го.
прямо в тупик мене поставили таким питанням. Нуу, 5-й відрізняється від 6-го приблизно тим самим, чим 5-й відрізняється від 4-го. А 4-й від третього. А третій від другого. А другий від першого. Але ж між першим та шостим в цілому набігає не погана така різниця, чи не так? :)
Може трохи повчите матчастину? Технічно 5 і 6 гольф - лише фейсліфт з новою лінійкою двигунів. Інші покоління відрізняються істотно як кузовом, так і технічно. - Ви ж на модельному форумі знаходитесь, а не на паркані пишете...


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 17:51 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
Цитата:
А той же R-line йде лише трохи дорожче звичайного (якщо не забрали свої поціновувачі).
Верно! На БУ Рынке р-лайн немного дороже от обычного, но получаем в итоге комплекс прикольных опций.
А у вас опций этих нет, а стоит на 50% дороже, чем обычный.
Цитата:
Принципова відмінність 6-го - інша лінійка двигунів. І чесно кажучи не думаю що вони здатні виходити 1 млн. км у нас, як деякі вже класичні раніші екземпляри (всього-навсього оливу міняли кожні 7500 і не заправляли аби чим). - Бо економія і екологія суперечать ресурсу.
Не думаю, что кто-то покупая авто с 200 т. км пробега предполагает проездить нам нем еще так 500+ тысяч. Двигатели это хорошо, но состояние кузова играет большую роль. А еще, кроме самого ДВС есть навесное оборудование (которое очень часто выходит из строя, когда сам ДВС еще живой). А еще есть проводка, которая подвергается всяким косякам с течением времени, может конечно вы и проводку всю перебрали).

Цитата:
- Нажаль не бачу багато пропозицій офіційного 6-го чи 7-го Гольфа (тим більше тут на форумі). - Масово пригон або... І верхня ціна пригнаних ~12000$.

А опосередкований висновок з Вашої думки - ціна пятого буде до 11000$.
Ниже потенциальные кандидаты на звание официального гольфа и с, возможно, родным пробегом. Кстати, может даже меньше, чем у вас): Думаю, можно найти стоящий вариант, возможно даже дешевле.
Цена 5го - не более 8500, при условии нормального технического состояния и хорошего кузовного состояния, ну если уже выжать полностью, то 9 с копейками тысяч, подтвердив чем только можно его "крутость".

О каких 11000 можно говорить?

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2020, 19:53 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Панове, не кажется ли вам что продавец мягко говоря неадекватен?
Оставьте его, что бы ему не говорили, до него не дойдёт, людей он не слушает. Оставьте его образование самому суровому учителю - жизненному опыту :-) Пройдёт время, авто моложе не станет, продаст за рыночную цену, а то и ниже.
Цитата:

Не скажете чому на mobile.de є Volkswagen Golf Variant 1.9 TDI DPF Trendline - 2008, МКПП, 220 тис. за 8995 €, при середній ціні там у ~6000 €?
Почему не скажу? Скажу конечно.
Везде есть свои космонавты :-) Но на фоне немецких цен они не такие упоротые, как наши местные.
Цитата:

Може трохи повчите матчастину? Технічно 5 і 6 гольф - лише фейсліфт з новою лінійкою двигунів. Інші покоління відрізняються істотно як кузовом, так і технічно.
Да ладно! А ну попробуйте двери с 6го на 5й поставить. Или любое стекло :-)
Ну и ИМХО новая линейка двигателей уже повод поговорить о разнице :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited