instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:09

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 44 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 17:12 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 вересня 2017, 16:21
Повідомлень: 15
Год выпуска:: 1962
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Всім привіт. Неспішно вибирав собі хетчбек/купе в районі 10-12тис. Все починалось з меганів/фієст/фокусів (японія з дизелями не дружить, тому поки еуропейський автопром). В сторону великоі трійки не дивився по ясних причинах. Машину хочеться більш менш живу (11-14 рік до 100 тис км) Ну от і в процесі пошуків з фільтрами попав на 6 гольфа. Поки дивився на нього, звернув увагу на 7. Тут я і попав. Дизайн і ергономіка салону якраз те що треба. Короче. Бюджет можна збільшити нууууу до 15$ більше поки не треба. Після моніторингу авторіа/отомото/мобіле.де і навіть копарт.. стало ясно, 15 старт для мого запросу.
Вимог в мене не багато-хетчбек, дизель, бажано на палці, дальше то такоє. Як тут писали все можа доставити(круіз/руль/фари)
Так от тепер питання чи варто звязуватись з тими варіантами які зараз висять на авторіа в районі тих 15$ і "не скрученим пробігом 100-200км" чи витерти слюні, поміняти критерій з гольф на живіші поло/фієста і не любити собі мозг? (А і ще одне. Чому не дуже заходять поло фієста. В основному іздити буду по Києву, но в середньому раз в місяць буде тріп на Львів або Одесу. Ну і раз в рік ми любітєлі заіхати в Еуропу на ~1300/2000 км в одну сторону, тому хочеться чуть більшоі машини-шумка краща, коейсерські швидкості 140-170 їм легше даються)
Якшо все ж таки звязуватись з 7 (ну допустим на палці) скільки може бути потрібно $ , шоб довести ладу двигун/ ходову..
Чота забагато тексту, ну шоб ясно було. Крітікуйте-предлагайте!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 17:23 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Всім привіт. Неспішно вибирав собі хетчбек/купе в районі 10-12тис. Все починалось з меганів/фієст/фокусів (японія з дизелями не дружить, тому поки еуропейський автопром). В сторону великоі трійки не дивився по ясних причинах. Машину хочеться більш менш живу (11-14 рік до 100 тис км) Ну от і в процесі пошуків з фільтрами попав на 6 гольфа. Поки дивився на нього, звернув увагу на 7. Тут я і попав. Дизайн і ергономіка салону якраз те що треба. Короче. Бюджет можна збільшити нууууу до 15$ більше поки не треба. Після моніторингу авторіа/отомото/мобіле.де і навіть копарт.. стало ясно, 15 старт для мого запросу.
Вимог в мене не багато-хетчбек, дизель, бажано на палці, дальше то такоє. Як тут писали все можа доставити(круіз/руль/фари)
Так от тепер питання чи варто звязуватись з тими варіантами які зараз висять на авторіа в районі тих 15$ і "не скрученим пробігом 100-200км" чи витерти слюні, поміняти критерій з гольф на живіші поло/фієста і не любити собі мозг? (А і ще одне. Чому не дуже заходять поло фієста. В основному іздити буду по Києву, но в середньому раз в місяць буде тріп на Львів або Одесу. Ну і раз в рік ми любітєлі заіхати в Еуропу на ~1300/2000 км в одну сторону, тому хочеться чуть більшоі машини-шумка краща, коейсерські швидкості 140-170 їм легше даються)
Якшо все ж таки звязуватись з 7 (ну допустим на палці) скільки може бути потрібно $ , шоб довести ладу двигун/ ходову..
Чота забагато тексту, ну шоб ясно було. Крітікуйте-предлагайте!
Думаю варто. Тільки бери першого власника з прозорою історією і трушною сервіскою (обслуговування онлі в ОД). Тоді ще будеш мати можливість куланцу.
Сам в такому стилі юзаю носка. Десь 30к в рік виходить.
Єдине не знаю чи знайдеш механіку дизель і чи зручно буде по Києві в пробках/тягнучках мішати передачі/качати ліву ногу) DSG6 боятися особливо не варто.
Бюджета має вистачити.

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 17:31 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 грудня 2016, 13:32
Повідомлень: 240
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Сергей
Покажите 2,0 диз. за 15 покритикуем.
ТС смотри Алтеа, новые 1,6 ТДИ.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 17:47 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 вересня 2017, 16:21
Повідомлень: 15
Год выпуска:: 1962
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням тяжко найти. Не раз читав-куланц. Тільки не гуглив що це. Гарантія на дсг? Якщо не буде гарантіі. На скільки можна "попасти" так що б зробити і знов катати без проблем?

2.0 майже немає за 15. Є якихсоь два мутних варіанта з США, чуть побитих. Но там мінімум він коди питати і провіряти шо з нею було. Тому як приклад навіть не навожу. Звичайно хотілось би 2.0, но коли, в ту саму європу іздив на мегані сараї, я так розумію це була 1.5 дсі, в принципі норм.
Алтеу гляну шо за звір.

Глянув алтею, думаю вже є якийсь рестайл або нова версія, ні тільки стара 11/13 років...ну такоє. Не стоїть на неї :roll:


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 18:17 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 грудня 2016, 13:32
Повідомлень: 240
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Сергей
Алтеа снята с производства. Окончательно. Но там пробег за 15 куе до 5 т.км.
Стоит на авто с пробегом до 2оо т.км ? Оно тебе секс обеспечит.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 18:31 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 вересня 2017, 16:21
Повідомлень: 15
Год выпуска:: 1962
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Алтеа снята с производства. Окончательно. Но там пробег за 15 куе до 5 т.км.
Стоит на авто с пробегом до 2оо т.км ? Оно тебе секс обеспечит.
Та то панятно, тому і питаю скільки 7й бере і в яких позиціях s3:
Так, а де її з таким найти. На авторіа один ексземпляр. В польщі в основному з 11/13 років від "100 пробігу"


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 19:13 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 грудня 2016, 13:32
Повідомлень: 240
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Сергей
Цитата:

Так, а де її з таким найти. На авторіа один ексземпляр.
Этого достаточно, глянь. Шо по чём ?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 19:34 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
...дальше то такоє. Як тут писали все можа доставити(круіз/руль/фари)
У Г7 це вже не так просто, як було у Г5/6.
Хоча б заводський ксенон вже краще аби був.
Цитата:
чи варто звязуватись з тими варіантами які зараз висять на авторіа в районі тих 15$ і "не скрученим пробігом 100-200км"
Мені 7 з пробігом 200k було б стрьомно.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 19:51 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням тяжко найти. Не раз читав-куланц. Тільки не гуглив що це. Гарантія на дсг? Якщо не буде гарантіі. На скільки можна "попасти" так що б зробити і знов катати без проблем?

2.0 майже немає за 15. Є якихсоь два мутних варіанта з США, чуть побитих. Но там мінімум він коди питати і провіряти шо з нею було. Тому як приклад навіть не навожу. Звичайно хотілось би 2.0, но коли, в ту саму європу іздив на мегані сараї, я так розумію це була 1.5 дсі, в принципі норм.
Алтеу гляну шо за звір.

Глянув алтею, думаю вже є якийсь рестайл або нова версія, ні тільки стара 11/13 років...ну такоє. Не стоїть на неї :roll:
Офіційні 7-ки дизелі в Україні онлі 2,0. Там і пакет погані дороги (більший кліренс і дуже міцний товстий полімерний захист двигуна).
Я думаю треба пошукати і знайти можна буде гарні варіанти.
Я, наприклад, коли вирішив оцінити свого хетча (120тис.км, 4 роки) в трейд-іні, то два ОД сказали, що дадуть десь 13,5куе, а виставлять за 14,5куе... Вирішив їздити далі з такою ціною))) Так що знайти думаю можна буде)

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 20:39 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 грудня 2016, 13:32
Повідомлень: 240
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Сергей
Цитата:
Цитата:
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням Я, наприклад, коли вирішив оцінити свого хетча (120тис.км, 4 роки) в трейд-іні, то два ОД сказали, що дадуть десь 13,5куе, а виставлять за 14,5куе... Вирішив їздити далі з такою ціною))) Так що знайти думаю можна буде)
Ну вот ТС и хочет за 15 (это больше 14,5). Ты ведь тоже ему не отдашь. s11:


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 13 вересня 2017, 21:56 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням Я, наприклад, коли вирішив оцінити свого хетча (120тис.км, 4 роки) в трейд-іні, то два ОД сказали, що дадуть десь 13,5куе, а виставлять за 14,5куе... Вирішив їздити далі з такою ціною))) Так що знайти думаю можна буде)
Ну вот ТС и хочет за 15 (это больше 14,5). Ты ведь тоже ему не отдашь. s11:
Ну якби вирішив продавати, то за 15 десь і віддавав би... Тут ось американські варіанти нові за 18. Інша справа, що так немає клімату, зимового пакету, протитуманок і чекати незрозуміло скільки... Але ціна 15 об'єктивна до ринку, як на мене... Хоча ще з пів року тому була напевне 17-18...

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2017, 11:39 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 вересня 2017, 16:21
Повідомлень: 15
Год выпуска:: 1962
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням Я, наприклад, коли вирішив оцінити свого хетча (120тис.км, 4 роки) в трейд-іні, то два ОД сказали, що дадуть десь 13,5куе, а виставлять за 14,5куе... Вирішив їздити далі з такою ціною))) Так що знайти думаю можна буде)
Ну вот ТС и хочет за 15 (это больше 14,5). Ты ведь тоже ему не отдашь. s11:
Ну якби вирішив продавати, то за 15 десь і віддавав би... Тут ось американські варіанти нові за 18. Інша справа, що так немає клімату, зимового пакету, протитуманок і чекати незрозуміло скільки... Але ціна 15 об'єктивна до ринку, як на мене... Хоча ще з пів року тому була напевне 17-18...
Ага, жаль шо тільки сараї завозять. Читав тут гілку про них, навіть тестдрайв наші зняли такого американця (2лошадиньіе сильі) До речі може як варіант народ почне продавати хетчбек шоб взяти сарай :roll:


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2017, 11:55 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Ну от з одним власником з оф обслуговуванням Я, наприклад, коли вирішив оцінити свого хетча (120тис.км, 4 роки) в трейд-іні, то два ОД сказали, що дадуть десь 13,5куе, а виставлять за 14,5куе... Вирішив їздити далі з такою ціною))) Так що знайти думаю можна буде)
Ну вот ТС и хочет за 15 (это больше 14,5). Ты ведь тоже ему не отдашь. s11:
Ну якби вирішив продавати, то за 15 десь і віддавав би... Тут ось американські варіанти нові за 18. Інша справа, що так немає клімату, зимового пакету, протитуманок і чекати незрозуміло скільки... Але ціна 15 об'єктивна до ринку, як на мене... Хоча ще з пів року тому була напевне 17-18...
Ага, жаль шо тільки сараї завозять. Читав тут гілку про них, навіть тестдрайв наші зняли такого американця (2лошадиньіе сильі) До речі може як варіант народ почне продавати хетчбек шоб взяти сарай :roll:
Я, наприклад, так і думав) І напевне не тільки я один такий "унікальний" :mrgreen:
Але зваживши всі за і проти поки що відмовився від цієї ідеї) А хтось може і не відмовитися) Тому почекай трохи і пошукай цікаві пропозиції) По автосалонах фольца подивися в "авто з пробігом".

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2017, 06:44 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
У мене колега продав недавно подібного гольфа за 15 накатав менше ста тисяч один власник дизельплюс дсг. Не поспішай і 100% знайдеться не поганий варіант

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf VII за 15к$. Воно мені треба?
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2017, 12:46 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 31 грудня 2012, 00:40
Повідомлень: 2827
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CRBC
КПП: DSG 6
Имя: Alexandr
Звідки: Харьков
Цитата:
У Г7 це вже не так просто, як було у Г5/6.
Хоча б заводський ксенон вже краще аби був.
При всем уважении не соглашусь, все ставиться, кодируется без проблем, но не дешево.

Я бы смотрел однозначно в сторону Г7, причем не стремился купить у нас, а лучше бы пригнать, но тоже понятное авто с историей. Н уили искать 1 хозяин и сервиска. Просто нужно ждать и не торопиться, а лучше поехать к ОД и оставить запрос в трейд ин, у них чаще проскакивет чем на РИА. Особенно если нужна палка.

Что касается ДСГ, то на дизеле она 6ст и мокрая/безпроблемная, хотя у меня и на бензинке нариканий нет.

По поводу куланс, ну тут все решаемо, купил/пригнал европеца, сделал 1-2 ТО у одного ОД и будет куланс, главное правильно подойти к вопросу))

_________________
Четыре колеса везут тело, а два душу...

VW E-Golf, 14 г.в. в борьбе за экологию и экономию
VW Golf VII variant 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Golf VII 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Polo Sedan Comfortline 12 г.в. перешел отцу
Hyundai accent 1.4 MT 08 г.в. продан
ВАЗ 21063 87 г.в. продан

помогу с привозом авто из США

Харьковский съезд гольф клуба


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 44 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited