instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:05

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4552 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1257 258 259 260 261304 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2018, 23:04 
Офлайн
Site Admin
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2007, 19:55
Повідомлень: 29698
Автомобиль: Touareg
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CJMA
КПП: Aisin
Имя: Юра
Звідки: Київ
2 дня вижу на окружной автовозы с ждунами. Белые и черные.

_________________
Правила Форума Атрибутика Реклама у нас
G7 200 HP 440 Nm Yes! It`s a diesel
G5 170 HP 390 Nm Yes! It`s a diesel
T-4 2.5 TDI
Touareg 3.0 NF
Туры и путевки в любую точку мира. Пишите


Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 02:26 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Сейчас авто можно купить только в кредит, или можно наличкой всю суму сразу?
А скільки часу ви чекали/чекаєте своє авто?
Від 22 серпня, коли заніс 10 тисяч і мені сказали, що я в другій партії, до 28 листопада, коли авто приїхало в салон
якщо би підписалися на кредитування, хоч мінімальне, одержали би значно бистріше, я так міркую;)

Не знаю, звідки у Вас ці фантазії. Якщо Ви хоча б трохи слідкували за поставками першої, а потім другої партії, то маєте розуміти, що я своє авто отримав досить швидко(просто мій Він приїхав швидше).
Перша партія була 25 авто, друга 20. Я був під номером 43. Мені одразу повідомили, що раніше кінця жовтня- початку листопада навіть не варто сподіватися. Він отримав на початку жовтня. Потім повідомили про затримку другої партії. Яким чином могли прискорити, якщо ніхто з першої партії своє авто нікому не віддасть? Правда я пишу про Івано-Франківськ, де все було досить прозоро.
Думаю, більше важило те, що я захотів темно-синю на світлому салоні(це вибір дружини)


Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 10:26 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Автовозы с чёрными, белыми, красными машинами. А где же тогда металлик серый и голубой ?


Востаннє редагувалось 18 лютого 2018, 10:31 користувачем kurtz, всього редагувалось 1 раз.

Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 10:27 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Явный косяк и бестолковость манагеров. Им как бэ "рекомендовано" ненавязчиво но настойчиво предлагать финансирование от Порше финанс. По Спортвагену это сразу +10 к карме ждуна, приоритет в очереди и КАСКО на год в подарок. По документам требования жестковаты, но в принципе ничего особенного.
Якраз менеджери у Івано-Франківську доволі таки толкові, я з порогу сказав, що платитиму всю суму готівкою. Нічого не обіцяли, доводили реальну інформацію, якою самі володіли. Тому очікування не було таким стресовим, як у Києві чи ще десь, де з клієнтами поводяться, як з попрошайками
[/quote]

Тогда к чему ваше " мені ніхто навіть не заїкався про кредитування" , если вы с порога заявили что платите сразу?


Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 12:47 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Явный косяк и бестолковость манагеров. Им как бэ "рекомендовано" ненавязчиво но настойчиво предлагать финансирование от Порше финанс. По Спортвагену это сразу +10 к карме ждуна, приоритет в очереди и КАСКО на год в подарок. По документам требования жестковаты, но в принципе ничего особенного.
Якраз менеджери у Івано-Франківську доволі таки толкові, я з порогу сказав, що платитиму всю суму готівкою. Нічого не обіцяли, доводили реальну інформацію, якою самі володіли. Тому очікування не було таким стресовим, як у Києві чи ще десь, де з клієнтами поводяться, як з попрошайками
Тогда к чему ваше " мені ніхто навіть не заїкався про кредитування" , если вы с порога заявили что платите сразу?[/quote]

Якщо Ви не до кінця зрозуміли, то повторюсь- я сказав, що куплятиму авто за повну вартість готівкою і мені ніхто не казав, що кредитування прискорить отримання авто чи збільшить мої шанси.


Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 13:30 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Якщо Ви не до кінця зрозуміли, то повторюсь- я сказав, що куплятиму авто за повну вартість готівкою і мені ніхто не казав, що кредитування прискорить отримання авто чи збільшить мої шанси.
Так задайте тогда вопрос своим вежливым менеджерам, почему вам не рассказали о всех прелэстях финансировании от Порше финанс .


Догори
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 23:39 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Якщо Ви не до кінця зрозуміли, то повторюсь- я сказав, що куплятиму авто за повну вартість готівкою і мені ніхто не казав, що кредитування прискорить отримання авто чи збільшить мої шанси.
Так задайте тогда вопрос своим вежливым менеджерам, почему вам не рассказали о всех прелэстях финансировании от Порше финанс .
Шановний, Ви читати вмієте? Чи тільки писати? Я вже більше двох місяців катаюсь.


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 11:15 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Якщо Ви не до кінця зрозуміли, то повторюсь- я сказав, що куплятиму авто за повну вартість готівкою і мені ніхто не казав, що кредитування прискорить отримання авто чи збільшить мої шанси.
Так задайте тогда вопрос своим вежливым менеджерам, почему вам не рассказали о всех прелэстях финансировании от Порше финанс .
Шановний, Ви читати вмієте? Чи тільки писати? Я вже більше двох місяців катаюсь.
Милейший, тема как бэ касалась того, что Вам не рассказали о преимуществах финансирования от Порше финанс.
То что Вы уже купили авто, это вторично.
Остаётся только поздравить Вас с удачным и относительно быстрым приобретением.


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 15:11 
Офлайн
Освоился

З нами з: 10 січня 2018, 13:58
Повідомлень: 73
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Имя: Денис
Цитата:
Цитата:
Это что за група на фб?
Закрытая группа - Клуб Volkswagen Golf Sportwagen, наберите в поиске ФБ, и постучитесь туда...
Facebook не находит "Клуб Volkswagen Golf Sportwagen"... ссылку можно?


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 15:33 
Офлайн
новенький

З нами з: 13 лютого 2018, 20:45
Повідомлень: 10
Год выпуска:: 2015
Код мотора: NZ 1,3
КПП: АКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Это что за група на фб?
Закрытая группа - Клуб Volkswagen Golf Sportwagen, наберите в поиске ФБ, и постучитесь туда...
Facebook не находит "Клуб Volkswagen Golf Sportwagen"... ссылку можно?
https://www.facebook.com/groups/137922390147515/


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 17:25 
Офлайн
Прижился

З нами з: 18 жовтня 2017, 16:57
Повідомлень: 162
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Сергей
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Это что за група на фб?
Закрытая группа - Клуб Volkswagen Golf Sportwagen, наберите в поиске ФБ, и постучитесь туда...
Facebook не находит "Клуб Volkswagen Golf Sportwagen"... ссылку можно?
https://www.facebook.com/groups/137922390147515/
Запрашиваемая вами страница недоступна. Это может быть связано с временными техническими неполадками, с тем, что ссылка на страницу устарела или была указана неверно или у вас недостаточно прав для просмотра страницы.
Назад на главную


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 18:30 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2012, 12:51
Повідомлень: 1337
Год выпуска:: 2019
КПП: DSG 6
Звідки: Киев/Херсон
Цитата:
Цитата:
Запрашиваемая вами страница недоступна. Это может быть связано с временными техническими неполадками, с тем, что ссылка на страницу устарела или была указана неверно или у вас недостаточно прав для просмотра страницы.
Назад на главную
открывается линка (только что проверил), я не в группе, если что

_________________
VW Golf 6 1.4DSG -> VW Tiguan 2.0TDI DSG 4Motion -> Golf 7 GTI Perfomance pack + VW Tiguan-2 2.0TDI DSG 4Motion


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 18:46 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 18 січня 2018, 23:51
Повідомлень: 180
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Igor
Звідки: Kiev
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Запрашиваемая вами страница недоступна. Это может быть связано с временными техническими неполадками, с тем, что ссылка на страницу устарела или была указана неверно или у вас недостаточно прав для просмотра страницы.
Назад на главную
открывается линка (только что проверил), я не в группе, если что
+1 только что проверил, открывается


Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 23:11 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Запрашиваемая вами страница недоступна. Это может быть связано с временными техническими неполадками, с тем, что ссылка на страницу устарела или была указана неверно или у вас недостаточно прав для просмотра страницы.
Назад на главную
открывается линка (только что проверил), я не в группе, если что
+1 только что проверил, открывается
Хрень какая то. Не открывается, хотя я в группе. То ли фэйсбук глючит,что очень похоже, то ли админ группу закрыл.

PS. Заработало. Х его з, но что то глючило.


Востаннє редагувалось 19 лютого 2018, 23:29 користувачем kurtz, всього редагувалось 1 раз.

Догори
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2018, 23:13 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Милейший, тема как бэ касалась того, что Вам не рассказали о преимуществах финансирования от Порше финанс.
Тема стосувалась того, що кредитування збільшило б мої шанси на покупку, з чим я не погоджуюсь.
Будь ласка, прочитайте Ваш допис від 17 фев 2018, 11:56.
Гарного дня!


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4552 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1257 258 259 260 261304 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited